Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagytok, de tanulmányaitok, Zh-k, beadandók miatt nincs időtök a pasitokkal romantikázni, hosszabb időt tölteni egymással, randizni stb tanév közben. Már régóta nem szexeltetek és már nagyon kívánjátok a másikat, őrülten ki vagytok egymásra éhezve annyira hogy rendszeresen amikor telefonáltok, átmegy a beszélgetés teasingbe, mármár telefonszexbe, hogy mit tennétek egymással.


Mit szólnátok ahhoz ha a pasitok megszervezné időben hogy mégis tudjatok találkozni de csak egy brutális jó szex erejéig. Az egész időt testi együttlétben töltenétek, végén összebújás is lehet természetesen, de aztán a pasitok lelépne és tennétek tovább a dolgaitokat.

A hangsúly azon van hogy végig csak a szexualitással menne el az idő a tali alkalmával.


Mit szólnátok ehhez az ötlethez?

Kort is írjatok kérlek illetve ti hogy oldjàtok meg ezt a zsúfolt időszakot?


2016. okt. 5. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen de ezt úgy szervezte le a párom hogy pénteki napra vett ki szobát a panzióban mert ugye én lánykollégiumban laktam oda nem jöhetett pasi és akkor együtt is " aludtunk " és másnap ment haza. Én meg készültem a hétvégén a zh-ra beadandóra stb.. 22 L
2016. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nem örülnék ennek, hogy semmi más, csak szex. Ennyi erővel már kurwát is bérelhetne magának.


De ez így nem fenyeget, zh-k, se beadandók, se suli. Együtt élünk.

Csak egyéb okokból most szintén majdnem szexmentes időszakot élünk :D

2016. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Mentek a pontozások.


2-es.

Igen, pont ez volt a háttérgondolat, hogy ettől tarthat egy lány, még akkor is ha hűséges a srác ő hozzá.

Viszont ha így állunk hozzá, hogy akkor már bérelhetett is volna valakit, akkor a lány tag nem volt eléggé kiéhezve a másikra.


Épp ezért hangsúlyoztam a vágyakozást a két fél között egymás iránt, hogy nagyon igénylik a szexualitást egymással. És a kérdés, hogyha kis idejük jut, akkor azt végig intimitással töltik, akkor az durva-e.


Amúgy barátnőmnek is felvetettem a témát, és már tűkön ülve vár.

Szóval nem kell őt félteni tőlem :D Ettől függetlenül köszönöm a te véleményedet is:)

2016. okt. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!