Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srác kérdése:

Lányok! Ti hogyan reagálnátok arra, ha egy fiúcska megkérne arra, hogy análisan elégítsétek ki?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a lány felnyúl 2 ujjal a segglyukamba egészen a prosztatáig és úgy elégít ki. Az minden álmom, hogy a lány rám hajol, felnyúl, hirtelen feláll a cerkám és telibe élvezem a csajt.


Megkértem erre a barátnőmet, de nem akarja megtenni. Mit tegyek?


24/F, 17/L



2016. okt. 12. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem tabu, nyitott vagyok és tisztában dolgokkal. Mégis eleinte óvatosan kell ezt beadagolni. Fiatal még a lány is ehhez szerintem. Beszélgessetek róla sokat, mielőtt egyáltalán kipróbálnátok. Semmit se erőltess rá, remélem ez nyilvánvaló. Lehet nem fogja megtenni vagy lehet te lépsz félre, ez esetben kapcsolatot se érdemes erőltetni.
2016. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez perverz dolog! Rögtön kirúgnálak!
2016. okt. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Jóképű srác"

😊

2016. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a barátnőd?
2016. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem problémáznék rajta. Felcsatolhatóssal megdugnám... exem is szerette ha dugom.. 22 L
2016. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 manly ***** válasza:
100%
Férfiként jó lenne ha nő ujjaz.
2022. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megdugnám felcsatolhatóssal. Csináltam már ilyet.

24L

2023. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!