Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi análisan szeretne veletek közösülni elsőre, és tud játok róla, hogy nem vadulna, hagynátok?

Figyelt kérdés
kort is pls
2016. szept. 22. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor mennék csak bele ha meg lehet vele azt beszélni hogyha nem jó kellemetlen fáj akkor abba hadja és nem erőlteti. 22 L
2016. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2016. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha párom a pasi és 100%-ig megbízhatok benne akkor igen. Futó kalandnál nemet mondok a popsiszexre. 24L
2016. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

én egyszer ezt a szöveget egy sráctól elhittem az elején tényleg figyelmes volt az anális szexnél, de utána h be tudta tövig tenni a péniszét azonnal elkezdett durvulni és nagyon fájt :S


22/L

2016. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ma napig azon gondolkodom hogy mi a baj velem, hogy engem a szex ezen része egyáltalán nem izgat...
2016. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám ameddig jól esik, ha fáj kényelmetlen akkor szólok hogy hagyja abba azt csókolom... Nem zarkozom el a gondolattól sőt kifejezetten izgat/szeretem
2016. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hagynám és alapnak minősül, hogy ha szólok, hogy fáj és elég, akkor leáll valaki. Ha nem áll le az már kényszerítésnek minősül és az ilyenek tudjuk mit érdemelnének...
2016. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy nem hagyna... miert nem? (ha mondjuk szereti is)
2016. szept. 22. 20:46
 9/13 anonim válasza:

Én egyszer próbáltam az exemmel,(normál méret) jó is volt meg nem is. Minden vágyam a jelenlegi párommal kiprópálni, de ő fél a (méretei) véget hátha fájdalmat okoz. Addig úgysem nyugszok míg nem sikerül!! 😃

43/N

2016. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Trixiék ***** válasza:
Azért ne felejtsük el csajok a higéniai részét a dolognak, én biztos nem engedném, engedtem volna először ha nem nézek utána hogy tisztítsam ki magam rendesen!Mikor párom elkezdte pedzegetni a témát kb 5 év kapcsolat után, tudtam hogy nem fogja kiverni a fejéből, és egyre többet fog vele piszkálni!Hát megelőztem, utánajártam a témának,kitisztítottam magam, és feláldoztam magam. Konkrétan váratlanúl megkértem szex közbe, hogy dugjon seggbe érzéssel, még ha nagyon nem is akartam!!Úgy meglepődött, 1 órát játszott kb. a popsimmal mire berakta, úgy vigyázott rám!Én meg rossz élmény helyett, olyat élveztem mint még előtte soha, nem gondoltam hogy ilyen jó lehet, végül inkább nekem volt az az este ajándék!A tisztaság nagyon fontos, csak akkor tudod elengedni magad közbe és élvezni a dolgot, ez az egész alapja szerintem!
2016. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!