Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám eltűntetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eltűntetni a barátnőm gátlásait? Nincs magával megelégedve, viszont én megőrülök érte. Nincs orgazmusa, nem is volt még semmilyen.

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt csak,és 2x pettingeltünk 1x feküdtünk le.


Nyugodt környezet,komfortérzet maximalizálása,alaphangulat megadásán kívül bármi tipp?


2016. okt. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Mi nem tetszik neki saját magán?
2016. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen kövér volt,lefogyott,de még mindig annak hiszi magát. A hasát utálja nagyon,melleit is. Hasát takargatja (már talán sikerült javítanom a helyzeten) Melleit sem szereti,ha hozzáérek. Mindig van vmi problémája magával.
2016. okt. 9. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szentelj neki nagyon sok figyelmet. Nagyon sokat bókolj neki. Esetleg mikor takargatja magát, kínosan érzi magát, próbáld meg megnevettetni. De ezzel óvatosan, nehogy rosszul süljön el a tréfa. És legyél nagyon türelmes. Ha ezeket betartod, idővel le fogja vetkőzni a gátlásait előtted. De nem fog menni egyik napról a másikra. Szóval türelem. Nekem is volt ilyen barátnőm, pedig neki abszolút nem volt rá oka mert tökéletes külseje volt. De én ezeket a taktikákat alkalamztam, és bevállt. 24f
2016. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Türelem és sok dícséret (akár becézve). Legyél őszinte tekintetű, figyelj rá. Esetleg félhomály kezdésnek. Ne csak az általa hibás területeken fogdosd.

Sajnos vannak olyan nők, akiknek nagyon nehéz az orgazmus. Akkor se volt, amikor masztizott? A nőknek tanulniuk kell ezt.

Hány évesek vagytok?

2016. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!