Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem vagytok megelégedve a testetekkel?

Figyelt kérdés
Lányok, akik nem vagytok megelégedve a testetekkel szeretkezés közben eltudjátok engedni magatokat? Nem figyeltek folyton arra, hogy vajon most ha meztelenül lát a partner, nem tetszel neki? Hogy kezelitek?

2016. febr. 29. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
azért elengedem magam, különben csak rosszabb
2016. febr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno nem mertem levenni a melltartóm és csak sötétben/félhomályban csináltam. Azonban már levetkőztem a gátlásaim (meg a ruháim is:D)
2016. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De jó :)

Én is a sötéttel próbálkoztam :D

de aztán valahogy kinőttem, azt hiszem

2016. febr. 29. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ragaszkodsz a sötéthez csak nagyobb gáz az egész.
2016. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a vicc az a fiuk jobban gatlasosabbak mint a lanyok > sotetben is > vilagosban is >
2016. febr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinte minden nő elégedetlen valamiével. De ezen túl kell lépni. Ha nem engeded el magad, azt a pasi megérzi, és sokkal rosszabb tapasztalatokat fog szerezni veled kapcsolatban, mint ha meglátná ilyen vagy olyan kevésbé vonzó külső adottságodat. Nem lesz jó a szex köztetek, így nem lesz jó a kapcsolat sem, és elrontod az egész életed. Ha viszont nem foglalkozol a hiányosságaiddal, és átadod magad az élvezetnek, a pasi teljesen oda lesz, imádni fog, függetlenül attól, hogy nézel ki. Ha már egyszer az ágyig juttok, nem fog apró külsőségeken fennakadni.
2016. febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a srác, két szituban velem.

Az első- én a nő, teljes pánikban, jaj már nem dugtunk 10 éve mit fog szólni, megváltoztam blabla, végig stressz, szar szex, orgazmus nélkül, rohadt nagy csalódás

Második, két évvel később, (és mondjuk 24 kg-val kevesebben a részemről), minden mindegy leszarom alapon, ez a pasi rám gerjedt akkor is, mikor dagadt voltam, és soha nem zavarták a hibáim, dugjunk, jó lesz ez alapon álltam a dologhoz. Az eredménye, hogy a fickó remegett a vágytól, hangosan, nyögdécselt, én 3x elmentem, utána 10 hónapig koslatott utánam, hogy mégmég...

Mindenki lazuljon le, a pasik jóval kevesebbet vesznek észre, mint ahogy azt a nők gondolják;) csak lázan lányok!

2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Húha! Ez érdekes! :)

Köszönöm a választ!

2016. márc. 2. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az sokkal idegesítőbb amikor valaki azon nyafog h igy meg úgy ronda meg szégyenlős mintha elfogadja magát még ha nem is tökéletes és megmutatja magát. Ruhan keresztül ugy is latszik valamelyest h h neztek ki. Meg ha elmondja valaki akár egyetlen egyszer is h csinosak vagytok akkor azt ugy gondolja és nem kell rinyalni
2016. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!