Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehezebb férfiként nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb férfiként nőt találni, mint nőként férfit szexre és kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sokfelől hallom ezt, hogy nekem lányként könnyű lenne találnom bárkit, mert puncim van. Mivel még kamasz vagyok nem sok tapasztalatom van eddig, sosem versengtek a kegyeimért, de nem is ez a lényeg. Ha tényleg igaz ez az állítás, akkor miért?

2016. okt. 4. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a szex részről nem írok, csak a kapcsolatról. Mik az elvárások a két nemnél? Férfi részről: -> átlagos női alkat, arc.. kb ennyi. Nő: MAGASság, test, arc, anyagi helyzet.. Pl.:egy 170cm-es törpének kb 1-2%-nyi esélye van a mai nőknél komoly kapcsolatra, ide értve a 150-155cm-es női törpéknél is. A nőknél sokkal jobban számít a külső adottságok egy férfiben, mint fordítva.
2016. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szavad megtudni, hogy hány éves vagy? (#2)
2016. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

a 6-os tényleg jól összefoglalta.

A nők nem tudják az érzelmeiket különválasztani semmitől, az mindig beleszól, így kevésbé keresünk alkalmi kapcsolatokat. Nyilván az a biológiai magyarázat is közrejátszik, hogy egy nőnek több a veszíteni valója, ottmaradhat egy gyerekkel.

2016. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amúgy rövidtávon nagyobbak az eltérések a két nem között, hosszútávra szinte teljesen azonosak az igények. Ezt nem én mondom, hanem a kutatások.
2016. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
A nőknek elég komoly elvárásaik vannak velünk szemben. Mit jelent jó pasinak lenni a szemükben? Legyen jóképű(ennek születni kell sajnos) és persze izmos az illető. Az anyagiakba most inkább bele sem megyek. Hogy egy férfi izmos legyen azért rengeteget kell dolgoznia, konkrétan az egész életstílusát kell megváltoztatnia. Ezzel szemben egy jó nő mitől jó nő? A legtöbbjük azért néz ki jól mert fiatal, meg ugye jók a génjei. Nem tesznek semmit azért, hogy jó nők legyenek. Amelyik igen, az is annyit, hogy fut 30 percet, meg bohóckodik otthon tornázás címszó alatt. Szóval igen, férfiként csak azért, hogy egyáltalán szóba jöhess mint esélyes partner jelölt, már vért kell izzadni. A nők meg zsűriznek közben!
2016. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát én már nem hajtok egy nőért sem, meguntam az örök válogatásukat. Válogassanak másokat, ne engem.

Már megszámolni se tudom hány olyan rövid kapcsolatom volt ahol néhány hét után ejtettek. A testem és a pénzem kellett csak nekik, nem maga az ember aki vagyok.

2016. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sok dolog függ ebben a témában össze az eggyik amit #6 írt, egy másik az az hogy biológiailag a Nő értékesebb mint a férfi legegyszerűbb példa:

1 Nőből és 100 Férfiból 1 gyerek szület amígy 100 Nőből és 1 Férfiból 100 gyerek születik azonos idő alatt


Még egy példa az a kép: hogy a Férfi erős hatalmas mindenhez ért és Ő a kenyérkereső, a ház ura, egy szóval minden irányítói munkát és cselekvést a Férfi csinál, bele értve a Nő szívének meghódítását is


Harmadrészt ez a hagyomány, a megszokás, a standart, a normális, az elvárt.... habár őszíntén szólva kedves kérdező én is kétségbe szoktam vonni ezeknek a dolgoknak a hatékonyságát elnézve azokat a nőnemű kérdezőket akik azért írnak az oldalra mert a Férfi nem veszi őket észre ők pedig hót szerelmesek... Miért tehetetlenek? Miért működhet ez a dolog másképp?

Pl.: külső nyomás (elvégre rengeteg ember fél bármilyen lépést tenni mert tudja hogy amint egy kicsit is kilép a saját konmfortzónájából a többiek egyből szívni fogják a vérét ami ellen nem lehet mit tenni)


F/17

2016. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17:

Szépen leírtad.


Egy lakatlan szigetre raknánk 10 nőt és 100 férfit, akkor abból csak 10 gyerek lenne egy év után. De még esélyesebb, hogy a férfiak kb megölnék egymást a nőkért és a 110 emberből 20-30 maradna kb :D


Egy lakatlan szigetre raknánk 10 férfit és 100 nőt, akkor abból egy év után lenne 100 gyerek valószínűleg. De az emberek sem ölnék egymást, mert mindenkinek jut elég nő. Max pár nő lehet megölné egymást féltékenységből, de ott nem lenne olyan tömegmészárlás, mint a másik esetben. a 110-ből egy év után is maradnak vagy 90 biztos.


A punci bizony fontosabb, mint a fa sz, úgyhogy az előbbiért menne nagyobb harc :D

2016. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!