Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehezebb férfiként nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb férfiként nőt találni, mint nőként férfit szexre és kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sokfelől hallom ezt, hogy nekem lányként könnyű lenne találnom bárkit, mert puncim van. Mivel még kamasz vagyok nem sok tapasztalatom van eddig, sosem versengtek a kegyeimért, de nem is ez a lényeg. Ha tényleg igaz ez az állítás, akkor miért?

2016. okt. 4. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, a fiúknak inkább kell teperniük, mert a lányok válogathatnak, bár a tapasztalatlanság náluk is lehet hátráltató tényező
2016. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezt komolyan kérded? Ha most ezt a kérdést kiírtam ide, kapni fogod a rengeteg privi levelet, hogy szexelj velük. Férfiként semmit nem kapnál. 26/F
2016. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mert a pasik mindig szívesen dugnak "csak úgy". :)

(Anélkül h kapcsolatot v bármi mas tobbet akarnának)

2016. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A való életben nem jön oda hozzám senki, de nem ez az érdekes.

MIÉRT van ez? Miért kell a férfiaknak teperniük? Nekik fontosabb ez?

2016. okt. 4. 19:57
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

#2-es vagyok. Szoktál valahova eljárni, vagy neten bárhol közösségben írni? Akkor biztos próbálkozni fognak.


Mindkét nemnek fontos a szex, de nyilván férfiként az ember úgy van vele, hogy neki kell kezdeményeznie.

2016. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Lehet ezt szépen és csúnyán is mondani: A nőknek nagyobbak az elvárásai, vagy a férfiaknak alacsonyak az elvárásai.


A férfiaknek nem kell sok ahhoz, hogy szexelni akarjanak egy lánnyal: Ne legyen nagyon csúnya és/vagy túl kövér.

Ennyi. Nem azt mondom hogy minden nőbe szerelembe tudunk esni, aki nem kövérek vagy okés arcúak, de hogy a farkunk áll, az biztos.

A nők ehhez képest "válogatósabbak". Nektek nem elég ha egy férfi okésan néz ki, hanem még kb ezer dologban feleljen meg nektek, külsőre és belsőre.


Te oda mész ha akarsz az utcán 5 férfihoz azzal, vagy ráírsz 5 férfi ismerősödre a facebookon, hogy "Szia! Ma este van kedved átjönni hozzám szexelni?". Garantálom hogy ma este szexelni fogsz akkor. Ehhez képest egy férfinek nem ilyen egyszerű a dolog.


Egy férfi két másodperc után tudja hogy megdugna-e egy nőt. És ettől nem lehet eltántorítani.

A nők ehhez képest az utolsó pillanatig képesek meggondolni magukat. Férfiként van pár jó randitok, erre mondasz valami rosszat amit nem kellene és a nő hirtelen már nem akar dugni veled...

2016. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
#6: tökéletesen összefoglaltad, ami nekem már nem ment így este.
2016. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm hatos.

Már csak az az érdekes, hogyha a nők élnek is az előnyükkel, és több férfival fekszenek le, akkor sokan lenézik őket. Na mindegy, én soha nem voltam senkivel, ez engem már tényleg nem érint.

2016. okt. 4. 20:02
 9/18 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. A lenézés pont abból fakad, hogy nőként nem "dicsőség" elhódítani egy férfit. Ahogy ez előttem szóló a facebook példával élt.
2016. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem dicsőség, de nem is lenézendő dolog. Ha nagy a szexuális étvágya, és több megbízható fiút is talált magának az élete során szexre, én azt mondom egészségére.
2016. okt. 4. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!