Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanítsd orálra/jó-szexr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsd orálra/jó-szexre a lányt, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje párkapcsolatban élek és a párommal jó a szex, viszont még így jó pár év után is érezhető, hogy ő kicsit béna, sosem kellett úgy odatennie magát, hogy elcsábítson valakit, hogy valami extrát mutasson, mert általában ő rá hajtottak.

De ha próbálom finoman utasítgatni, hogy próbálja ki így vagy úgy akkor egyből összezavarodik és csak bénább és bénább lesz.


Ötlet, hogy hogyan lehetne a lányból igazi szexistennőt csinálni???


Történet: Általában én kezdeményezek, én vagyok a domináns, viszont vannak napok amikor én akarnék hátradőlni és élvezni, hogy széttépjenek. Tegnap is így volt, régen volt szex, már szinte robbantam, idegem sem volt alacsony, párom nagyban jött, hogy ő most orálozni akar elsőnek és utána egy jól meg akar xxxx, kicsit bénácskán el is kezdte, de valahogy össze-vissza csinálta, semmi érzékkel, tiszta bizonytalanul, kérdezgetve folyton, hogy "így jó e"? Persze nem volt jó, mert rám könyökölt és fogazott és szóltam, hogy vigyázzon és ekkor teljesen elveszett nyuszi lett. Kapkodott, kérdezett, nem tudta mit csináljon nekem meg őszintén nem volt nagy türelmem és csak annyit mondtam, hogy "teperj le, vagy irányíts, bármit csak ne kérdezgess".

Ennyi... Próbálkozott még és két perc után abbahagytuk, mert bénább volt mint egy 16 éves szűz kislány. Utána meg persze elkezdett sírni, hogy ő nem tud semmit.

Ez a kapcsolatunk elején is volt, amikor néha megkértem, hogy legyen ő a kezdeményező, érezzem úgy, hogy el akar csábítani, hogy le akar teperni és azok sem sültek el jól. Azután már nem kértem és áttértem arra, hogy én irányítsak és olyankor hatalmas orgazmusok vannak mind a két oldalt, viszont belegondolva így 12-14 év aktív szex az ő oldaláról (több tapasztalata van, mint nekem), még mindig nem tud kezdeményezni és irányítani és összeesik ha neki kell csábítania.


Valakinek valami ötlete? Tanács? Türelmes vagyok, már évek óta türelmes vagyok, de az a baja mint sok szép csajnak, sosem kellett odatennie magát, mert megkapott semmi próbálkozás nélkül is minden pasit és orgazmust és most összeesik a negatív élményektől.



2016. okt. 3. 10:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár te nem mutatod, van elvárás felé rendesen - hisz nekünk ki is mondod -, amit ő érez.

Tudja, hogy béna, és te ahelyett, hogy segítenéd, nekiesel. És igaza van, hogy kérdezget, mert nem tudja, nem mondod!, hogy hogyan csinálja.

Irányítsd, finoman de határozottan...


Nekem sem megy az orál pl., és az előző párom is olyasmi volt, mint te, hogy fogd be és csináld. De HOGYAN, ha nem mondod, mit szeretnél. Azért a "teperj le és szpj" nem olyan egyszerű, tapasztalat ide vagy oda.


A mostani párommal volt egy - nekem - irtó kínos beszélgetésünk, mert félek kezdeményezni, félek hogy elrontok valamit. De ő ahelyett, hogy leoltana, segít. Végtelen türelemmel, kimutatva, hogy mi a jó neki.

És mikor arról beszéltem, hogy félek, hogy nem megy el (lovaglás), akkor mosolyogva közölte, hogy csináljam csak, hogy nekem! jó legyen, mert utána úgyis elkap és irányít az ő orgazmusáig.

A szpást meg nem erőlteti, de tudom, ha hozzáfogok, nem ingerültté válik, hanem segíteni próbál akkor is, ha neki annyira nem jó.


De te türelmetlenül viselkedsz a pároddal, ami plusz félelemmel tölti el.

2016. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11: igazad van, tényleg ezt kell csinálni és hidd el esetek többségében csinálom is, de aznap este halál ideg voltam és kanos, nehéz hét, még nehezebb lesz a mai nap is és kb egész hétvégénk ráment családra és miegymásra és csak arra vágytam már, hogy hátradőlve megnézzek egy filmet és kikapcsoljam az agyam.

Mondtam neki, hogy dugjunk egy jót, tomboljunk egyet, mert már nagyon feszült vagyok és ő "erőltette", hogy ő első menetre szívesen kielégít szájjal és utána nyomunk egy jót. Oké mondtam és hátra dőltem és esküszöm évek óta nem volt ilyen rossz orálom. (harapdálta szinte a golyóimat, fogazott keményen és könyökkel úgy rám nehezedett, hogy zsibbadt a lábam) és természetesen szóltam, hogy vigyázzon, mert így fáj és utána összeomlott és azt se tudta mit csináljon, amire kicsit kiakadtam, hiszen már kétezer szexen túl vagyunk és nem tudom mennyi szopáson.

Az ember türelmes a párjával, de azért vannak határok és ami a legjobban idegesített, hogy amit te mondtál, már kismilliószor megmutattam és irányítottam, hogy mi esik nekem jól, mégsem csinálja.

De tanultam belőle, ha ideges vagyok akkor nem engedem irányítani, hiába akarná...

2016. okt. 4. 10:44
 13/14 A kérdező kommentje:
amúgy a "teperj le és szpj" dolog majdnem így elhangzott, amikor már tizedjére kérdezte, hogy "mit csináljak???", de kettőn áll a játék, mert ez az utasítás hasonló képen az ő szájából is elhangzik szinte minden héten, de én emiatt nem kezdek el sírni
2016. okt. 4. 10:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó vicces vagy... Leszólod a barátnőd amiért nem kezel jól dolgokat és sírni kezd, közben meg a te egyetlen reakciód egy kis strsszre az agresszió és a bszás, mint a legtöbb férfinek. Miért is jobb az utóbbi? Talán meg kéne tanulni emberi módon kezelni a stresszt és nem mint az állatok. Ja bocs, még azok is jobban tudják...

A barátnőd nem egy tárgy/lyuk amin levezetheted a problémáidat. Ha annyira képtelen vagy máshogy megoldani őket akkoz verd ki oszt egészségedre...

Ha nem vagy képes elfogadni ahogy van akkár talán keresni kellett volna valaki mást a panaszkodás helyett... Te mit szólnál ha megpróbálnának megváltoztatni? Hogy lehet valakiből festőt, énekest, szakácsot faragni? Sehogy ha nincs benne meg a hajlam. A barátnőd nem a szexistennő típus. Ez van, vegy elfogadod, vagy keresel mást. Más az amikor valaki tapasztalatlan (mint te voltál) és más az akiben ez nincs meg. Neked fogalmad sincs milyen érzés ezzel szenvedni, hogy olyat erőltetsz magadra ami nem vagy, mert tudod, hogy ez lenne jó a másiknak, vagy mert különben megun...

2016. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!