Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne sértődjön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lànnyal , akibe nem vagyok szerelmes , de szeretem őt vègülis..(a magam mòdjàn) . Lefeküdtünk màr ès rengeteget csòkolòzunk , szerintem ő sem szerelmes.. de mivan ha mègis? A lènyeg h kèt hèt mulva külföldre utazom , hosszabb időre ès èn nem szeretnèk tàvkapcsolatot , meg ez a kapcsolat sem jò igy ahogy van... Szòval szakìtsak vele mèg mielőtt elmegyek ? V mind 1 h mikor ?

2015. okt. 19. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Azért dugd meg mielőtt lelépsz. Utána szakíts vele.
2015. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért sértődne meg?

Mondd meg neki, hogy 2 hét múlva hosszú időre elutazol és nem szeretnél távkapcsolatot. Ennyi, nem kell mindent túlbonyolítani. Az őszinteség minden esetben értékelendő.

Ha jó nektek, akkor akár megegyezhettek abban is, hogy később esetleg folytatjátok ezt a viszonyt, ha visszatérsz és mindketten úgy gondoljátok még.

2015. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!