Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha módosabb vagyok a barátnőmn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha módosabb vagyok a barátnőmnél és én szeretnék fizetni minden helyen meg egy kicsit segíteni is neki akkor hogyan csináljam úgy hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ültesd le és mond el neki, hogy tisztában vagy az anyagi helyzetével, ezért szeretnél segíteni neki. Mivel te megteheted, neked nem gond, sőt örömet okozna neked, ha elfogadná :)


Mi az amiben segíteni szeretnél neki? Külön él és a számlákat? Vagy még a szüleinél, és a ruháit? Vagy mit?

2012. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ne vidd túlzásba a finanszírozást, mert a végén még teljesen le fog húzni anyagilag. Először a szőrme, utána meg a kocsi...
2012. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne azt mond hogy segítesz rajta szívesen mert ez elég gázul hangzik, inkább, mond neki, ha tiltakozik, hogy te örülsz hogy van, és nincs értelmesebb dolog Nála amire el tudnád költeni, vagy mond azt hogy legközelebb majd ő fizet, persze ez soha sem fog megtörténni :D
2012. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!