Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

Jövő csütörtökön kellene elkezdenem a következő levél fog.gátlót, de nincs. Az utolsó levél benne volt a táskámban ,de azt ellopták. Kértem időpontot a nőgyógyásztól, de legközelebb csak szerdán tudna megvizsgálni, de akkor pont menstruálni fogok. (Vizsgálat nélkül pedig nem ír ki gyógyszert!)


Vagy egy héttel később kezdem szedni a gyógyszert, vagy egy teljes hónapot kihagyok, de akkor más módon védekeznénk.

Melyik a jobb?

Májusban lesz 3. éve, hogy szedem.


Tudom, hogy nem az utolsó pillanatban kellett volna vizsgálatra mennem, de úgy számítottam, hogy van még egy levél gyógyszerem, de csak tegnap este vettem észre, hogy az is a táskámban volt. :(


2012. jan. 27. 08:17
 1/8 Macs1209 ***** válasza:

Elmész, elmondod neki a történetet, és ha normális, akkor

felírja. Gondolom vezetnek naplót, hogy kinek mit mikor

írtak fel, és az alapján fel tudja írni.

2012. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Beszéltem az asszisztenssel telefonon, elmondtam neki mi történt, azt mondta nagyon sajnálja de nem tud ma fogadni a doki.

Ja és hozzátette, hogy reménykedjek hogy előkerül a táskám és meglesz benne a gyógyszer... -.-'

2012. jan. 27. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el az orvoahoz idöpont nélkül és beszélj vele személyesen. Ha már többször irattál ki ott gyógyszert, akkor jó eséllyel felirja még egyszer.

A továbbiakra egy tipp: akkor irasd fel a következöt, amikor az utolsó elötti levéllel elkezded - igy mindig van egy levélnyi idöd.

2012. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
fogamzásgátlót a háziorvos is írhat,mindenféle vizsgálat nélkül.Én is mindig ott íratok,sőt az asziszens írja mert gyógyszerírásra külön időpont van,még orvos sincs ott.
2012. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felhívtam egy másik nőgyógyászt, ő ma nem is rendel.

A háziorvost is megpróbálom, de eddig sem írt ki soha.


Elég régóta szedem, soha nem voltam még ennyire elcsúszva. Februárban akartam elmenni, de nem gondoltam, hogy ennyire szerencsétlen leszek.

2012. jan. 27. 08:34
 6/8 anonim válasza:

évek óta a háziorvosnál íratom,

esetleg még sztk-s nőgyógyász?

2012. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sztk-s nőgyógyászhoz járok, egyetlen magándoki volt a "városban", de ő nyugdíjba ment.


Beszéltem a háziorvossal, vagyis az asszisztenssel, azt mondta érvényes cytológia nélkül nem tehet semmit. :(

Ma semmi nem jön össze :(

2012. jan. 27. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy vizsgálat nélkül nem írja fel a gyógyszert? O.o Én mikor elmegyek hozzá, meg se nézi a papírjaimat, sőt tőlem kérdezi, milyen gyógyszert kéne neki felírni... Szerintem ha 2 egymást követő napon elmennék hozzá, felírná mindkét dobozzal... A háziorvos meg csak úgy nem fogja felírni, ahhoz kell egy 'ajánlás' a nődokitól, és akkor 1 évig felírhatja, de egyébként nem.

Nincs egy bnőd, aki ugyanolyan gyógyszert szed, mint te? Estleg ő kisegíthetne.

2012. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!