Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljek vele erről,...

Hogyan beszéljek vele erről, hogy ne sértődjön meg végre?

Figyelt kérdés

Szüleim 3 éve elváltak, anya most egy olasz férfival jött össze. Ahogy látom megvannak egymással, de amióta együtt vannak (2 hónapja) anya folyamatosan mellőz.

Járok kézilabdázni, múktkor volt versenyem, de anya ígérete ellenére nem jött el, mert annyira elütötte az időt az új barátjával, hogy teljesen elfelejtette, és nagyon rosszul esett. Csak legyintett rá hogy majd legközelebb.

Egyébként meg semmilyen szempontból nincsenek rám tekintettel. Reggel 7-kor nekiállnak az ajtóm előtt max hangerővel beszélni, valamikor az is áthallatszott hogy csinálták.. De erre inkább nem mondtam semmit.

A legjobb hogy anyát elviszi az új barátja Olaszországba hogy megmutassa hol nőtt fel. Ez nyaralásnak van kikiáltva, ahova megjegyzem nem akarnak elvinni, legalábbis anya nem, mert "te még túl kicsi vagy". Könyörgöm, augusztusban leszek 17..


Beszéltem erről anyával, de mondta, hogy csak túlreagálom. Valamikor a beszélgetéseink során újra előhoztam ezt a témát, de akkor megsértődik, ahelyett hogy normálisan megbeszéljük a dolgokat. Nem azt szeretném hogy a figyelme csak rám irányuljon, de azért jó lenne, ha nem venne semmibe.


16/l


2015. jún. 18. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Menjél az édesapádhoz, mert úgy látszik jó anyád elfelejtette, hogy van egy gyereke egy férfi láttán.

Jobb ha további fájdalmas tapasztalatoknak csak a kisebbik részét éled meg.

2015. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Tobbmindenben igazad van, de abban nincs, hogy merges vagy, amiert nem visznek magukkal Olaszba. Kozel 17 evesen mar erezned kellene, hogy nem azert nem visznek, mert kicsi vagy, hanem azert, mert szeretnenek kettesben lenni. Egy kamasszal a nyakukon aligha lenne romantikus. Kepzeld csak el, milyen lenne, ha a baratod meghivna teged, hogy megmutatja a szulovarosat, anyad meg kozolne, hogy jonni akar veletek.
2015. jún. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyelőre szerintem sehogy, szánalams anyád eléggé, már bocs, mert fontosabb neki az új f**z, mint a saját gyereke. Ha hangosan szxelnek vagy beszélnek, szólj igenis rájuk, hogy vegyenek vissza, mert te sem hangoskodsz a fülükbe. Én amúgy, ha ennyire nem venne figyelembe, látványosan mellózném az otthoni munkát, aztán mennék a saját dolgom után, hisz ha annyira fontos neki a pasi, hogy a saját lányára nem jut ideje, akkor sajnos nekem is akad majd jobb dolgom.
2015. jún. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretnének zavartalanul szexelni, ezért nem mehetsz velük.
2015. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!