Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam el, hogy ne...

Hogyan mondjam el, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Hétvégére hivatalos vagyok egy házibuliba, amit ismerősöm szervez. Elfogadtam a meghívást, annak ellenére, hogy nem vagyok társasági ember és nem iszom soha egy csepp alkoholt sem. Sok ismeretlen ember lesz ott, de nem szeretek idegenekkel jópofizni, ismerősömet ismervén tuti, hogy akar majd csoportképet csinálni, de én utálom, ha fényképeznek, így meg pláne, hogy idegenekkel kéne együtt erőltetetten mosolyogni. Azt szeretném megtudni, hogyan mondjam meg azt, hogy én nem akarok a fotón szerepelni.
2016. aug. 19. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfigyeltem magamon és másokon is, hogy aki nem akar csoportképeken szerepelni és mégis invitálják, az vita helyett diszkréten beáll hátra, lehetőleg egy nála magasabb ember mögé.
2016. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy ez eddig nem jutott eszembe... :D Köszi a választ! Nem lesz nehéz elbújnom, mert alacsony vagyok. :D
2016. aug. 19. 12:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor van szopacs, ha arra a hülye botra teszi rá a telefont, úgy meg mindenki látszódik, mert magasból van fényképezve...
2016. aug. 19. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Ha meg látod, hogy emeli a botot, akkor hajtsd le a fejed és nézz lefelé. :)

2016. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, köszi! :D
2016. aug. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!