Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyhogy ilyen sokáig bírta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ilyen sokáig bírta?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap feküdtünk le először, mindketten szüzek voltunk. Nekem mindenki azt mondta, hogy első alkalommal a fiúk rögtön elmennek, vagy maximum 3 perc de a barátom kb 20 percig bírta. Ez hogy lehetséges? Az egyik fiú barátom (aki nem ismeri amúgy) azt mondta, hogy szerinte akkor nem is volt szűz. Persze nekem ez nem lényeg, csak érdekel, hogy ilyen akkor tényleg van, hogy elsőre eddig bírja valaki?
2016. szept. 25. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
nekem fél óra volt az első.. azok mennek el hamar akik szoronganak
2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gov0len válasza:
sokat játszott magával biztos
2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem volt már szűz vagy ki verte előtte hogy jobban bírja.. 22 L
2016. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én első alkalommal 1,5 óráig bírtam, nehezen mentem el. Végig álltam. Elég jó menet volt :D
2016. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van akinek a szorongástól fel se áll... Ez mindenkire máshogy hat, hülyeség, hogy első alkalommal 3 perc alatt elmegy az ember.
2016. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első alkalommal én pl el se tudtam élvezni, mivel annyira túlidegeskedtem a dolgot. Második alkalommal pedig már nem voltam ideges, de akkor is ment a menet vagy fél óráig emlékeim szerint. Mostanában pedig változó. van mikor sokáig bírom, van mikor 2-3perc aztán végeztem is.
2016. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első alkalommal el sem élveztem, csak a másodikon sikerült.
2016. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!