Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék sexelni a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék sexelni a barátommal 1,5 év után de ő nem akar ne, tudom miért! Én ezt sokaig nem birom tippeket szeretnék kérni miért ne, akar sexelni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 éve vagytok együtt és nem akar szexelni? Valami komoly gond lehet akkor. Próbáld megbeszélni vele
2016. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőle is megkérdezted már? Mit válaszolt?
2016. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez komoly? aki meg dugna reggeltől estig az otthon depizik mert nincs nője
2016. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Döme06 ***** válasza:
Hát ott valami nagy baj lehet..nálam sem volt fényes a dolog, én 2 éve vagyok együtt a baratommal és csak 3 hónap után feküdtünk le.. de nem is az a lényeg hogy egyből megdugasd magad az első randin.. de azért masfél év nem kis idő, főleg ha szeret azt mindenki megmutassa általában mennyire szeret... érted hogy mondom...szeretkezés,szex... nem rémlik? Komoly gondok lehetnek vagy nem szeret, vagy szimplán másra vágyik.. mindenképp mond el neki a véleményed majd kérdezd meg h mért nem akarja... ez nagyon durva..
2016. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!