Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ti mensikor jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti mensikor jobban kívánjátok a sexet vagy olyankor gondolni se bírtok rá?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még nem fedeztem fel ilyen összefüggést. Amikor épp szarul vagyok akkor eszembe se jut, de ez nem végig van hál istennek, szóval amikor nem, volt olyan hogy kívántam. Amikor felfedezhetőbben általánosságban többet és jobban kívánom az az ovuláció alatt van (logikusan).
2016. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Olyankor jobban.

27N

2016. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most meg van és elég undi,amit a bugyimban érzek.:D most nem esne jól,ha valaki ott matatna.:) a hasam is fel van puffadva meg fáradt is vagyok,arról nem is beszélve,hogy ilyenkor még a hasam is szokott menni. Ha görcsöl a hasam és ehhez egy migrén is társul, akkor már minden tökéletes... Remélem elég részletesen ábrázoltam,hogy nekem mennyire jönne be.:D A vége felé viszont ezek elmúlnak és jobban leszek. Olyankor a szexhez is megjön a kedven.:)
2016. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menzi előtt egy héttel nagyon és menzi 3.-4. Napján meg nagyon.. Ilyenkor óvszerrel vagyunk együtt. És még jó görcsoldó a szex ;) 22 L
2016. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én általában jobban kívánom olyankor, igen. Egyedül akkor nem, ha pont mensikor van húzósabb hetem, és túl fáradt vagyok.

20/L

2016. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen....
2016. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban!!!

19/L

2016. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen :) 21L
2016. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sokkal jobban mint a ciklus bármelyik másik hetében. bár lehet az is hozzátesz hogy tudom hogy akkor nem lehet, és pont ezért jobban kívánom amit nem kapok meg


22L

2016. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előttr egy héttel nagyon kívánom és ez látszik is rajtam.. Ilyenkor sok pasi felfigyel rám. Amikor megjött utána 3.nap múlva ismét kívánom. De első nap görcsölök és nem..20/L
2016. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!