Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Ha nektek meg van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ha nektek meg van a havitok, akkor nem is kívánjátok a sexet? Ha mégis akkor, hogy masztiztok úgy vagy mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kívánjuk akkor is ugyanúgy! sőt van olyan hogy olyankor még jobban!
2009. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csinálják hát. Hazudik amelyik nem. Mindenki csinálja.
2009. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek, olyankor még jobban! =) De a maszti nem sokat ér, én kivárom hogy vége legyen aztán ráugrok a pasimra! =)))
2009. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
én akkor még jobban kívánom, de vagyok annyira igényes, hogy inkább leküzdöm, minthogy vérzés közben szexeljek.
2009. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Én már csináltam úgy, hogy közben megvolt, kicsit tartottam tőle de a vőlegényemet nem zavarta, aztán már engem sem...

Amúgy meg a maszturbálás állítólag csökkenti a görcsöket, amikor menstruálunk...:D Ebben nem vagyok mondjuk biztos...

2009. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha megvan attól függetlenül ugyanúgy lehet szexelni, ha a pasid nincs rosszul tőle(mert van olyan) , és szerintem jobb érzés is, mivel olyankor nedvesebb vagy jóval.. Viszont fenn áll a fertőzés veszélye, mivel ilyenkor nyitott a méhszáj. De megfelelő védekezésnél nem lehet gond. Ja és masztizni természetesen ugyanúgy lehet..
2009. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vízsugárral:D az tisztálkodás is közben:D
2010. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó,nagyon ott van!:DD (Y)
2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!