Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis hogyan lehet egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan lehet egy nőt orálisan megerőszakolni? Olyankor miért nem harapja le?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 06:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg azért mert ép kést vagy fegyvert szorítanak hozzá és megfenyegetik hogyha nem csinálja akkor kinyírják... Ennyi.. 22 / L
2016. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Jah és persze figyelmeztetik, hogy semmi fogazás mert nyekk....
2016. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerinted annak milyen következménye lenne?

szerintem nem csak a pasi vérezne...


23F

2016. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom... Ha az enyémet harapnák le, szerintem nem lenne erőm bármit csinálni a csajjal, hanem fognám, fájlalnám és aggódnék, hogy elvérzek. :) Ha többen esnek a csajnak, akkor még érthető, hogy valaki megtorolja...
2016. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fél a következményektől...
2016. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Nagyon jó kérdés!!!

Sosem tudtam megérteni én sem konkrétan de inkább szerintem a félelem miat van ez és nem azért mmert bármi mást gondolna közben a nő.

Ami biztos: ha egy ilyen "akció" közben a nő kajakra megfogja a pasi golyóit és megcsavarja ezerrel nincs az a pasi aki ne görnyedne össze és ne jajjgatna a fájdalomtól.

Ugyanakkor a helyzet adta sokkban és pozicióban nem mindig van esélye a nőnek bármit is cselekedni

2016. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Én olyan esetről is hallottam már, konkrétan az áldozattól, hogy mélytorkos előtt eltörték az állkapcsát, hogy még véletlenül se tudjon fogazni :(
2016. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Akármilyen hihetetlen is, de a nőkben evolúciós okokból működik egyfajta gátlás, ami tudat alatt a férfi genitália végleges tönkretételét tiltja.
2016. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kár, hogy a férfiakban semmiféle ilyen gátlás nincs...
2016. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a köpök a sírodra c. filmet.


Ott pl többen is vannak.


Amúgy nem feltétlen kell kést vagy fegyvert odaszorítani, elég , ha többen is vannak körülöttük. És ha épp harapna, vagy nem teljesítené, akkor pofán b*sznák stb.

2016. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!