Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor kiverem a farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kiverem a farkam olyankor a szervezetem ugy veszi hogy szexeltem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa kérdés.. Viszonylag szex közben is elmész meg recsi közben is.. Szóval mondhatni igen. De ez miért fontos? 22 N
2016. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel az agyad tudja, hogy kiverted.
2016. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szervezet nem hülye... Bár rólad...


23/F

2016. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hiányzik a folyamatból egy másik ember testének érintése, illata, íze, melegsége, mozgása... Az érzékszerveidet nem csaphatod be ilyen úton.
2016. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

a másik íze, hormona hiányzik, de azért persze.

Nálam van, hogy nyomok egy erős recskát, de nem sülök el és fél óra múlva úgy érzem magam mint egy orgazmus után. Szóval ott agyam azt hiszi elsültem. Az egyetlen különbség, hogy még ugyanolyan kanos vagyok, de azért egy félig meddig kielégülésem is van.

2016. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, húz egy strigulát a "ma is jó volt" lapra :D
2016. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapj már fel egy biológia és anatómia könyvet...
2016. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szervezeted úgy veszi, hogy áldoztál a Nymphadora galaxisban élő földönkívülieknek, és jó pontot szereztél a karmádnak, valamint tevékenységed nyomán, a felszabaduló energiáknak köszönhetően, megszületik egy nyuszi Bhutánban. Legalábbis a biológia könyvben ezt olvastam.
2016. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!