Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a jó szex? Ha csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó szex? Ha csak egy emberrel szexeltem, akivel jelenleg is vagyok, honnan tudjam, lehetne-e jobb? Most jónak érzem amúgy.20/N

Figyelt kérdés
Ne tegyetek szexuális ajánlatot, egészen felesleges.
2016. júl. 13. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
De teszünk.
2016. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leírhatnátok, milyen a jó szex, mit éreztek. Ez lenne segítség.
2016. júl. 13. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ne kezdj el kikacsingatni, mert ezon találod magad, hogy kint vagy.


23/F

2016. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezt így nem lehet megállapítani, ha nem voltál még mással. Én az első barátommal is azt éreztem, hogy jó a szex, sőt, ha valami nem tetszett azt hittem velem van a baj mert ő tapasztalt volt, ő csak tudja, hogy hogyan kell.

Miután másik barátom lett, csodálkoztam is, hogy mekkora különbség van a két fiú között. Akkor jöttem rá, hogy az előző elég szar volt.

Olyan kb mintha eddig csak vanília fagyit ettél volna, szeretted is, aztán megkóstoltál egy másik ízt, és akkor jöttél rá, hogy lehet sokkal finomabb is a fagyi. 24/N

2016. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ez mindenkivel,másabb,már csak a testi adottságok miatt is. Lehet úgy érzed,hogy ez jó Neked,mert csak vele próbáltad. Sajnos ez baj,mivel nincs tapasztalatod,ezért nem tudhatod milyen lenne mással. Én azt mondom,hogy igenis kell a tapasztalat szerzés,kell lenni mással is,mert a kérdésedből,azt látom kiváncsi vagy,és érzed valami nem stimmel. Mindennél van jobb is! Én azt ajánlom,ne ragadj le,igenis menj tovább,szerezz tapasztalatokat,és ne csak egy ember teljesítmányáből itélj. Hogy mások mit szólnak hozzá azzal ne törödj,mindig van jobb izgalmasabb,másabb,ez tapasztalat. Szerinted melyik férfi/nő boldogabb,akinek a 30 év alatt van 20 pasija/nője,vagy akinek 1,ez idő alatt. Gondolkozz el rajta,te döntésed,ja és ne feledd,csak 1x élünk!

További szép napot. 27/L

2016. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak annyit fűznék hozzá, hogy inkább legyen 1 normális pasim x idő alatt, mint 20 idióta. Semmi összefüggésben nincs a boldogság azzal, hogy hány emberrel fekszünk össze.
2016. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom inkább tapasztalj többet ne csak az első pasival legyél. Később úgyis jönne hogy milyen lenne mással, hajtani fog a kiváncsiság. Tapasztalat.
2016. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg ne legyél ribizli!

Legyen tartásod, a sok pasitól több nem leszel, de kevesebb igen.

Mással jobb lenne? Na és? Annál is lehetne jobb. Inkább beszélgess a pároddal, és együtt tegyétek jobbá. Mindig lehetne jobb, de az is lehet, hogy rosszabb lesz. Ki akarsz próbálni annyi férfit, hogy már ne kelljél egyiknek sem? Hiába fekszel le az egész várossal, nem fog visszafogadni, aki neked megfelelne. Csak megsavanyodsz, és olyan tanácsokat fogsz osztogatni, amilyeneket kaptál.

Tudom, hogy ma mér szégyen, az erlölcs, és a "tisztaság", a nők körében, de ha normális férjet akarsz, akkor legyél méltó is hozzá.

2016. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es, a fagyis: mi volt a konkrét különbség a rosszabb és a jobb között? mert ha az egyikre jobban felizgultál az elég nagy plusz, de ezzel a másik nem tud versenyezni.. ha teszem azt jobban nyalt, akkor az olyan különbség amiben lehet javulni mondjuk.. :)
2016. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!