Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb óvszer nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Illetve miért megy el néha könnyebben az ember óvszer nélkül?

2016. jún. 22. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért jó hogy izgalmasabb legyen az életed.
2016. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nem jobb.

F 25

2016. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 1es, foqamzásqátló is létezik!

Van aki minden probléma nélkül használja, bár eqy hormonháztartásba beavatkozó qyőqyszer alapos meqfontolást iqényel... Mondjuk a védekezés nélküli szex méqtöbb meqfontolást iqénylene!



Azért jobb qumi nélkül, mert többet érzel a punciból, minden szempontból. intenzívebb az élmény. Már persze ha olyan punciban vaqy ami élvezi is tényleq a szexet, mert ha olyanban vaqy ami csak úqy haqyja, h duqjad, akkor tökmindeqy...


Nem rossz a qumi sem, főleq az extra vékonyak.

Azoknál aliq veszít valamit az ember.

Én ne jöjjön senki azzal az ostobasáqqal, h nem biztonsáqos a qumi.

Használni kell, és tudni kell normálisan használni!

2016. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Azert jobb mert sokkal intenzívebben érzed es sokkal jobb minden. En undorodok az óvszertol. Volt hogy napi 3-4x csinaltuk ovszer nelkul, nem szed semmit es időbe ki tudom venni. 2honapja egyutt vagyunk mar
2016. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4es!


Az semmi, a kiszállásos módszer még mindig orosz rulett.

Lehet, hogy két évig nem lesz baba, aztán utána majd igen.

Ezért is nem védekezési módszert a kiszállásos, mert baromi könnyen besikerülhet a gyerek. Plusz nem csak az óvszer létezik.


De hát sajnos nincs korlátozás, minden felelőtlen, tudatlan gyökér szexelhet és szaporodhat.

2016. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutatás kimutatta, hogy különböző embereknek különböző mennyiségű sperma van az elovaladekban. Ez a mennyiség mindig ugyan annyi. Ergo, ha valakinek nem volt sperma azbelovaladekaban akkor neki sose lesz... De akinek található elovaladekaban sperma, annak mindig van. Tehat valakinek hatásos módszer a megszakitasos, valakinek nem. De ez isnorosz rulett... Valakinek tehat 20 evig sincsen vele baj, valakinek meg elsőre sikerül... De ez annyira bizonytalan hogy súlyos szellemi retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy valaki csak ugy magától ezzel kiserletezzen a barátnőjével...
2016. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert jobban érzed. Mondjuk én síkosító érzékeny vagyok tehát nem használhatók óvszert 22/ L
2016. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

6# Akkor én veszélyesen élek, mert visszatartom mindig, amíg szükséges. #Thuglife

Az előváladékban normál esetben nincs sperma senkinél! Sperma akkor jön, ha elért az illető az orgazmushoz.

Az, hogy orgazmus után órák múlva még nem volt wc-n, és a következő előváladék kimossa a húgycsőben maradt sperma maradványokat, már megint más kérdés.

2016. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ostoba egy kérdés....

Próbáld ki és megtudod!

2016. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért jobb. Miért, óvszerben milyen?:)


Én ezek szerint súlyos szellemi retardált vagyok, mert az elmúlt 13 évben nem nagyon használtam gumit. Jó, volt aki szedett fogamzásgátlót, de a legtöbb nem. A mostani kapcsolatomban 3,5 éve védekezünk megszakítással.

Szerintem az óvszer megöli a hangulatot. Nem mondom, hogy védekezzetek így, és nyilván kell hozzá, hogy én se akarjak gyereket, ezért időben kiveszem, de eddig nekem 15-20 lánnyal és pár száz aktuson keresztül működött. Éljen a retardáltság!;)

2016. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!