Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb óvszer nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Illetve miért megy el néha könnyebben az ember óvszer nélkül?

2016. jún. 22. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem például recskazas közben elofurdul nagyritkán, hogy egy kis sperma ugy "eloszisszen" . Tehat egy csepp megjelenik a fehérbol, amikor mar nagyon a határon vagyok... Szoval azzal mar siman lehetne gyereket csinálni...
2016. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert úgy érzed a punci melegségét.
2016. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az óvszergyárak lobbijának köszönhetően mára az terjedt el a köztudatban, hogy óvszer nélkül egy tapodtat sem. Ez részint üdvös, hiszen így feltehetően sokkal kevesebb a nem kívánt terhesség. Az viszont, hogy minden punciban ocsmány és galád betegségek állnak lesben, erős csúsztatás. Én magam a közel 50 kapcsolatom során (egy néhány perces próbálkozástól eltekintve) sohasem használtam óvszert, ennek ellenére mindössze egyszer volt egy enyhébb lefolyású gombás fertőzésem, és tudtommal csak egyetlen balkézről született férfiú szaladgál a világban az én génjeimmel megáldva.
2016. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ép elég egy is balkezrol... De mar irtam hogy valakinek jöhet elő kis sperma (mint nekem néha) elelvezes előtt is. Na es akkor mivan? Megint lesz egy balkezes gyerek, mert valaki lusta felhúzni azt a nyomorult gumit, meg készenlétbe tartani egy esemény utánit?


En egyszer szexeltem meg csak, de azt is gumiban. Éreztem rendesen különösen mikor dugtam befelé, hogy meleg es nedves. Amúgyis meg pont ko is hogy tompit egy kicsit, legalább tovább birom.


Az hogy nem minden punciban áll lesben aljal betegség, ez valószínűleg igaz is lehet, de honnan tudod, hogy PONT ABBAN amiben jársz nincsen? Szóval én az ilyen ossze vissza dugni óvszer nelkul meg minden nélkül nem igazan gondolom jónak... En vagyok annyira precíz hogy inkabb húzok gumit oszt csókolom... Lehet hogy egy kicsit megöli az ihletet, de nekem meg van boven belőle ugyhogy...

2016. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

Az óvszernek a betegségektől való védelem mellett másik fő előnye,hogy segít a korai magömlés ellen.(már akinek)

De nem kérdés,hogy zokni nélkül sokkal jobb lábat mosni :)

2016. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!