Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb a szex, ha ovszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb a szex, ha ovszer nélkül bele élvezhetsz a nőbe?

Figyelt kérdés
én most szedem a tablettakat, és kiváncsi vagyok, hogy ez a nem kell vigyazni, és erezhetjuk jobban állapot milyen erzes a fiuknak?
2015. máj. 30. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb. Jobban lehet élvezni a dolgot, hiszen nincs kettőtök között az óvszer, így sokkal érzékenyebb is a hüvely.
2015. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Óvszerrel nem szexelek, azt nem lehet élvezni.
2015. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb.
2015. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez a szex. A többi csak pepecselés. Megállni közben kinyitni/felhúzni az óvszert. Már megvenni sem egyszerű. Tök körülményes. Aztán még abban is csinálni úgy hogy szorít meg minden. Jó mondhatod hogy milyen dolog ez már, de mondjál már egy csajt, aki valaha is vett és használt női óvszert! Na ugye...

Amúgy boldog párkapcsolatban vagyok, és nem szorulok az óvszer nyújtotta boldogtalan szexuális életre.

2015. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Előző, neked a kaját mevenni is körülményes???

Amúgy meg pont hogy neked nem jönne be ha a csaj lyuka körül lenne valami latex cucc kifeszítve. Továbbá szerintem nem is lehet ilyet kapni Magyarországon.

2015. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg sokkal jobb óvszer nélkül de ha szükséges akkor úgy is lehet teljes és boldog nemi életet élni. Megvenni pedig csak annak körülményes aki szégyelli.
2015. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csodálatos érzés igy teleelvezni a huvelyt. :)
2015. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RRR ***** válasza:

hát persze

nem kattog az agyatok máson

át tudjátok magatokat adni a kéjnek,élvezetnek,orgazmusnak

2015. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb!
2015. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

férfiként sokkal jobb.


Már maga az érzés is teljesen más, hogy tudom most tényleg megajándékozom a nőt, és nem zsákutcába küldöm a fiúkat.

2015. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!