Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hüvelyváladék szaga, állaga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelyváladék szaga, állaga hasonló-e a spermáéhoz?

Figyelt kérdés

Feleségem állítja, hogy nem sperma, amit véletlen találtam egy tőle származó zsebkendőben, hanem hüvelyváladék. Azért kínos, mert 1 hete nem szexeltünk.

Ezután megtaláltam a szennyes kosárban a használt bugyiját "összeragadva".



2016. szept. 22. 08:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ha megcsal, űlj le vele szemben és nézz a szemébe, ha igaz akkor úgy is megtörik, bevalja..
2016. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Tényleg a sperma látszik uv-ben. Ha biztosra akarsz menni.
2016. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem használ tisztasági betétet ezek szerint. A folyás lehet fehéres spermaszerű - azért ezt x év házasság és 3 gyerek után csak kéne tudnod -, de miért zsepibe törölte? És miért fürdött le? Az, hogy össze volt ragadva a bugyija semmit nem jelent annyi minden kifolyik belőlük szóval ne hamarkodd el
2016. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Esélyes hogy megcsalt, de miért kellene ezért összecsomagolni a holmiját? A problémákat meg lehet oldani, még ha nehéz is.
2016. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos ilyet a 15 év alatt még nem tapasztaltam, igaz sosem vizslattam a szennyesben a bugyikat.
2016. szept. 22. 09:52
 16/31 anonim ***** válasza:

Mit szagolgatod? Teszteld le! Már lassan 10 éve van rá megoldás: [link]


De amúgy hasonló az állag, nem véletlenül. Tejsavas mindkét cucc. Ezt illene tudni.

2016. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Egy ilyen felségre vágyik az ember igazán.

Gondolom te mindent megadtál neki.

2016. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

"1 hete nem szexeltünk"


És még csodálkozol azon, hogy más "műveli"? (?)

2016. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Ha nem ismered a történetet, ne vádaskodj. Nem miattam nem volt szex, hanem ő utasított el. Én 4x is próbálkoztam.
2016. szept. 22. 10:57
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem vádaskodtam, csak feltételeztem, hogy ha egy nőt nem dugnak akkor más dugja. Vagy ok, vagy okozat. Ha más dugja, az simán lehet alapja annak, hogy veled nem akar.
2016. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!