Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy lányba, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, aki a testéből él. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Intelligens, szép lány, fogalmam sincs hogyan került bele ebbe a körbe, annyit tudok hogy az anyja nagyon beteg és ez a választás bizonyult a leggyorsabbnak, hogy segíteni tudjon neki. Lakáson dolgozik, nem voltam vele, közös ismerősök által ismerem.

Nem tudom mit csináljak, ilyen abszurd dolog még sosem történt velem, és fogalmam sincs mit lépjek.


2016. szept. 19. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ajánlom figyelmedbe az Ámokfutóktól a Meghalok egy csókodért című dal videóklippjét... Na, viccet félretéve...

Szerintem ha jó a kapcsolatotok, és ő is nyitott erre, akkor hívd el randizni, ismerd meg jobban. Hátha felhagy ezzel a munkával, és keres egy kevésbé lélekölőt. :(

2016. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

én simán összejönnék vele. Mi az hogy? Ha intelligens, bizonyára nem akar még negyven év múlva is ezzel foglalkozni. Ám jelenleg ő egy lelkileg a béka segge alatt száz méterrel található. Ha el tudsz tekinteni a viselt dolgai felett, akkor egy olyan szoros érzelmi kapcsot tudsz kialakítani vele, mint csak nagyon kevesen. Nem véletlen olyan sok "lány" szinte szerelmesen ragaszkodik a stricihez, pedig az csak fizikailag oltalmazza. Szóval, ha tényleg érzelmileg át mered ölelni, akkor ő nagyon, de nagyon ragaszkodni fog hozzád. ;) Meg ne felejtsd el azt sem, hogy neki valószínűleg nem fog gyakran fájni a feje, meg vele a szex bizonyosan nem lesz tabu téma. :)

(volt ilyen barátnőm régen, ám ismerek egy cuki párocskát, akik már lassan 10 éve együtt vannak, és ebből a lány vagy 3-4 évig így dolgozott)

2016. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hú, örülök, hogy ilyen válaszokat kaptam. Azt hittem elítélnek ezért majd.

Én teljesen el tudnám őt fogadni, mindenkinek vannak talán olyan dolgai amire nem büszke... Mindenesetre köszi a válaszokat. :)

2016. szept. 19. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Én gyorsan elfelejteném.

Aki naponta több fickóval van, 100% hogy elkap többféle nemi betegséget.

Utána nem győzöl majd orvoshoz járni.

2016. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kitalálom te vagy Richard Gere
2016. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"annyit tudok hogy az anyja nagyon beteg és ez a választás bizonyult a leggyorsabbnak, hogy segíteni tudjon neki"


Te még hiszel a mesékben?

2016. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Intelligens lány... aha. Es ezert valasztotta azt, hogy megjarasson magaban 5-6 farkat, ahelyett, hogy elment volna valahova igazabol dolgozni. Nem egy latin szappanoperaban vagyunk. Aki az ilyen utat valasztja, az pontosan annyit is er, amire hasznaljak.
2016. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha intelligens lenne talált volna megfelelő melót.

Ez a beteg anyuka egy visszatérő motívum mint a legkisebb királyfi a népmesékben. Egy baromi jó kifogás a ku***kodásra.

2016. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mikeXxX ***** válasza:
Nálam fordítva volt 2 ribi is akarta volna hogy kavarjak velük de egyet sose felejts el ezek zsigerből hazudoznak még a kérdésük sem biztos hogy igaz .
2016. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért én is kiemelném.


"annyit tudok hogy az anyja nagyon beteg és ez a választás bizonyult a leggyorsabbnak"



Nagy a valószínűsége annak, hogy ez NEM igaz!



Továbbá, személy szerint nem ítéllek el, kedves kérdező.

Exbarátnőm jelenleg is prostituált, persze az igényesebb fajta. Amikor együtt voltunk egy egyszerű diáklány volt, szakítás után pár héttel ment bele ebbe a "munkába". Nem ítéltem el, de nem keresett ilyen kifogásokat, meg mondtan nyíltan, pénz kell neki, egyszerűen.


Szerintem is hívd el randizni, ám figyelj oda. Mint a "szakmája" is sugallja a Pénzre hajt a Pénz a lényeg. Nem azért dolgozik ugye, mert "Pfuu ilyen meg olyan csávók"... hanem a pénz. Szóval óvatosan. Ha ki is kezdesz vele, ügyelj arra, hogy ne a pénztárcád legyen az első és a szíved a második. De semmiképp sem azzal kezdd, hogy "Figyu, ennyit meg ennyit keresek..." - meg se említsd a pénzed... Ha arról kezd el beszélni, folytasd a témát, viszont ha rád kerül a sor, lehetőség szerint kevesebbet mondj, mint ami igaz.

Baromi jól tudom exem után, hogy hogy megy ez. Rengeteg pasija volt azóta, volt akivel kapcsolatban is volt. Természetesen elmondta, hogy miért volt velük... Pénz...


Szóval... hajrá, de óvatosan és ügyesen! :)

2016. szept. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!