Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy lányba, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, aki a testéből él. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Intelligens, szép lány, fogalmam sincs hogyan került bele ebbe a körbe, annyit tudok hogy az anyja nagyon beteg és ez a választás bizonyult a leggyorsabbnak, hogy segíteni tudjon neki. Lakáson dolgozik, nem voltam vele, közös ismerősök által ismerem.

Nem tudom mit csináljak, ilyen abszurd dolog még sosem történt velem, és fogalmam sincs mit lépjek.


2016. szept. 19. 14:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest egy visszafogott lányról van szó, nem egy tipikus viselkedésű mint az ilyen lányok többsége.
2016. szept. 20. 13:09
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Jól van. Akárhogy csűröd csavarod attól még, higy cukrot szórsz a sz**ra az még sz*r marad.

Azt csinálsz amit akarsz, de ne tőlünk várj megerősítést.

2016. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!