Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az rossz érzés egy fiúnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz érzés egy fiúnak, ha a lány izmosabb nála?

Figyelt kérdés
Nem kigyúrt, csupa izom lányra kell gondolni, csupán egy sportos, izmos alkatra, és mellette egy nem edző, vékony fiúra. Arról van szó, hogy én izmosabb vagyok az átlagosnál, de a vékony fiúk jönnek be. Az persze nem baj, ha vékony, de mellette izmos, viszont az sem zavar, ha nem az, csak nem tudom, hogy egy fiú szemszögéből ez taszító lehet-e.
2016. szept. 20. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én 33 éves vagyok, 72 kiló, nincs nagy pocak, régebben futkároztam, gyúrtam, újabban meg kicsit nehezebbet dolgozok, illetve hegyet mászok. Persze még így is volna energiám sportolni, de kimondom, lusta vagyok. Meg nem is nagyon akarok rászokni, mert a munka mellett nem tudnám rendszeresen csinálni, és akkor még szó sincs nőről, aki miatt meg egyből fel kéne adnom teljes egészében. Vagy pedig nekem pontosan egy ilyen nőre lenne szükségem mint Te vagy! Tehát keress egy olyan pasit, mint én!
2016. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha egy srác igazán szeret téged, akkor pont le fogja szrni, hogy milyen izmos vagy
2016. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 RRR ***** válasza:

ha szeret, nem lesz az


dehogyis taszító...sőt

2016. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok, de speciel bejönnek az izmosabb csajok :D És mivel mellé elég magas is, nem is igazán látszana olyannak, hogy ő lenne a nagyobb.


24/F

2016. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Undorító az ilyen.
2016. szept. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pont nem vagyok vékony, de nekem tetszenek a sportos, izmosabb lányok. Engem nem zavarna. 36F
2016. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!