Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem rossz érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem rossz érzés?

Figyelt kérdés

A párom és köztem van néhány év korkülönbség, így neki már több barátnője is, míg nekem ő az első. Igazából sosem beszél az exeiről, párszor kerültek szóba, mikor elmesélt valami régi sztorit, és közük volt hozzá.

Viszont nekem annyira rossz érzés belegondolni, hogy ő mást is szeretett egykor, mást is ugyanúgy megcsókolt, megölelt, stb.. Magamat mérem hozzájuk, vagy nem is tudom.


Hogy szokjak le erről? Normális, hogy ez így érint?


2016. jan. 9. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem részben normális mert szereted és valóban a lányok nők nem mindegyike tudja azt kezelni ha a pasi volt mással is előtte. Én azt mondanám gondolj arra hogy most veled van, és talán segíthet hogy ha arra gondolsz hogy igen azért is olyan most amilyen és amilyennek szereted mert ezekkel az előző lányokkal is volt és nyilván formálták őt a tapasztalatok. Próbálj ne úgy rájuk gondolni mint konkurencia hanem kb úgy hogy igen ők is szerették őt mint ahogy te is szereted. Nem vagyok egy pszichológus nem tudom hogy segít-e valamit az agymenésem de remélem igen.
2016. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
fejezd be, mert hülyeség
2016. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Segít, köszönöm szépen :)
2016. jan. 9. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Nah akkor elárulok neked egy titkot: nem csak Te vagy/voltál így. Én is, pedig pasi vagyok. Második szerelmemmel jöttem össze, akinek a kora miatt is több pasival volt dolga - nagyon frusztrált! Aztán észre sem fogod venni ezeket a "történeteke", ha igazán szeret. Ugyanis most veled van és ahogy neked, úgy neki is van múltja - igaz a történeted szerint neked nem volt még senkid.

Amúgy a múltat mindenki a hátán viszi tovább, emiatt megbélyegezni, elítélni valakit nem szabad! Ne ítélj, hogy ne ítéltess!


Szeressétek egymást és akár kétszer ennyi exnője is lehetett sem fog érdekelni!

2016. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, akkor keress egy szűz srácot. Ja akkor meg az lenne a bajod. Egy idő után mindenkinek lesz ilyen múltja, senki sem fogja magát a végtelenségig tartogatni. Ha ilyeneken kiakadsz, nagyon éretlen vagy.

Ezért nem kezdek kislányokkal.

2016. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te meg rettentő intelligens. Egyszer már törölték a válaszod, de visszajössz és osztod tovább az észt. Gratulálok :D Nyilván ha felnőtt férfiakat is zavar, akkor én vagyok éretlen. Gondolkozz már...
2016. jan. 10. 14:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ge vagy az éretlen, akárcsak az ún felnőtt férfit, akit ez zavar. A javaslatom Továbbra is áll: Keress egy szüzet. Hiába törölted a válaszomat és hiába rinyálsz itt, akkor sem lesz igazad.
2016. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudok választ törölni, csak a moderátor. Arra se kértelek, hogy mondd meg mit tegyek. Ha nem tudsz normális ember módjára válaszolni, akkor ne tedd. (Habár megkérdezném, ezek szerint kettőnk közül ki is az éretlen?) De úgy veszem észre más kérdések is alatt is te vagy, aki mindenkit kritizál, és mindenkihez van egy keresetlen szava. Szóval elég hiteltelenek a tanácsaid, szellemileg nulla emberek véleményére pedig nem adok. Szép estét! :)
2016. jan. 10. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Örülök kedves 39%-os, hogy mindent jobban tudsz. Felhívom a figyelmed, hogy ahány ember, annyi féle! Amennyire szerinted gáz a mi érzés világunk és felfogásunk, annyira nagyképű és beképzelt egy majom vagy!


Azt írtam, hogy a második kapcsolatom elején, ami kb akkor lehetett, amikor Te a @-od kerested a homokozóban! Tudod, aki SZERELMES, az félti a párját és egyedüli akar lenni. Ezt pedig nem fogod egyetlen szóval megszüntetni abban, aki ennyire kötődni akar!


Pontosan azért írta ki a csaj magából, mert szeretne ezen változtatni! Ha odalép hozzád egy félholt ember, hogy segít leszokni a drogról, gondolom Te belerúgsz a kezébe azzal: "h*lye, k*tsög drogos!

Nem ártana egy kis empátiát tanulnod, mert lehet a kérdező és én sem vagyunk teljesen százasok, de apukám arra mérget vehetsz, hogy Te sem. Ha pedig nem tudsz építő jellegű kritikával kirukkolni, akkor nem bennünk a hiba!

2016. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként teszem gyorsan hozzá, hogy az én hozzászólásomból loptad a "múltat mindenki viszi tovább" maszlagot... Csak Te a saját stílusoddal oltogatod a népet és bajodra van, ha valaki nem olyan surmón nyilvánul meg, ahogyan Te!
2016. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!