Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban lévő asszonyok/lán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban lévő asszonyok/lányok akik meg csaljátok a férjeiteket azt miért teszitek, mi az oka?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok lekileg feldolgozni?Mostanában sokat agyalok hogy jó lenne egy hasonló szituációban lévő hölgyel csak szexuális kapcsolatot fenttartani persze titokban!Sajno eléggé ellaposodott itthon a dolog és én eddig hűséges voltam és nem tudom hogy kellene belevágni?!Hol találhatnék hasomló gondokkal küzdő hölgyeket akik nem "hivatásosak"? 33/F

2016. szept. 13. 09:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
De miért nem lehet közölni a partnernek, hogy akkor lépni fogtok, vagy valami?
2016. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Undorito nok vagytok mind akik egyet ertetek a 2# vel! Selejtes husdarabkak :) beszelgettek mi? De ugy komolyan elvalni? Az nem opcio mert akkor nem lehettek eloskodo kis dogok! Pontozzatok csak le :) aztan meg csodalkoztok hogy semmibe veszunk titeket??? Ne is varjatok mast. Miert nem mentek a csavohoz aki dug titeket mig a ferjetek melozik hogy ti jol elhessetek? O miert nem fizeti nektek a sok hulyesegeteket? Undorito selejt eloskodok.
2016. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Imádom z olyan pasikat akiknek az a fixa ideája, hogy egy nőt el kell tartani. Jó reggelt! Pont ugyanannyit keresek! É szerinted csak a nők lépnek félre mi? A házas férfiak szentek lettek vagy mi? Erről lemaradtam.
2016. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem is félrelépett egyszer. Soha nem tudja feldolgozni. Bánja nagyon, de nem tudja visszacsinálni, na meg én is mást gondolok róla mint azelőtt.


Ha nem jó a kapcsolat el kell válni, vagy megbeszélni hogy nyitott a házasság. Ebből a bujkálásból, hazudozásból csak baj van, főleg ha ki is derül, mert az addig béketűrő házastársak kiszámíthatatlan dolgokat tudnak csinálni.

2016. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
12-es, neked komoly szövegértési problémáid vannak. Én vagyok a kettes válaszoló, nem én nem akarok elválni, hanem a férjem. Azt meg kikérem magamnak, hogy élősködöm, ugyanis majdnem dupla annyit keresek, mint a férjem... Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. :)
2016. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

Én szintén egyet értek a 2. hozzászólóval,pedig én pasi vagyok.Én szinte az alapvető dolgokat nem kapom meg a házasságban.A gyerekek születése óta semmi szex,nincs ölelkezés,csók,semmi testi érintkezés.A páromnak elég annyi,hogy beszélgessek vele.De nekem nem elég,ezt tudja Ő is,többször elmondtam neki.ilyenkor neki áll feljebb,ne beszéljek erről.

Nem csaltam meg a páromat,de sokszor gondoltam már rá.De ha megtenném biztos óriási lelkifurdalásom lenne.Ez nagyon visszafog.

42/f

2016. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha sz@r van a palacsintában, akkor mind 2 félnek tennie kell. Nem a másikat hibáztatni, másikra várni. Egy kapcsolatért minden nap tenni kell! Szerintetek a megcsalás a megoldás?! Ti nők prédikáljátok folyton, hogy az érzelmek a fontosak..... Aztán meg lefekszetek valakivel, mert otton fater nem csinál meg. Jaja, az érzelmek! Tév hittben vagytok. Azt hiszitek a palitoknak nem hiányzik semmi? Te sem adsz meg valamit. Unalmas, önző, figyelmetlen vagy, vagy bár mi. De ha nem tudsz parancsolni az "érzelmeidnek" (pfffff), akkor válj el ba.zd meg, ne legyél qr.va.
2016. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!