Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban lévő asszonyok/lán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban lévő asszonyok/lányok akik meg csaljátok a férjeiteket azt miért teszitek, mi az oka?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok lekileg feldolgozni?Mostanában sokat agyalok hogy jó lenne egy hasonló szituációban lévő hölgyel csak szexuális kapcsolatot fenttartani persze titokban!Sajno eléggé ellaposodott itthon a dolog és én eddig hűséges voltam és nem tudom hogy kellene belevágni?!Hol találhatnék hasomló gondokkal küzdő hölgyeket akik nem "hivatásosak"? 33/F

2016. szept. 13. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Én azt tapasztalom, hogy mindenféle hülyeséget kitalálnak, de egyébként a legtöbb azért lép félre, mert unja a banánt, főleg 40 fölött.

Ennyi.

2016. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan ez az oka, mint nálad.

Lelkileg úgy tudom feldolgozni, hogy én már többször szóltam a férjemnek, hogy ez így nem lesz jó, több törődésre és több szexre van szükségem. Mindig csak ígért, de sosem változtatott semmin, pedig úgy érzem, hogy elég türelmes és megértő voltam vele. Elválni semmi szín alatt nem akar. Úgy hogy, ezt így helyre tettem magamban és kész. Van egy szeretőm, találkozunk időnként, megkapom tőle amire vágyom és ennyi. Azóta minden tökéletes otthon, nem veszekedünk, szépen éldegélünk egymás mellett, a gyerek mégis egy harmonikus családban nő fel, biztonságban, szeretetben, nekem ez így pont jó. :)

2016. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Pont az ilyen nők miatt, mint a #2-es válaszoló nem szeretnék többé én sem hűséges maradni, és vinni haza marha módjára a pénzt, miközben az élvezetet megvonom magamtól. Ez a világ erre tart, a monogámia már halott. Szomorú volt a ráeszmélés, és még most is nehéz elfogadni... 26/F
2016. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
2# És közben a férjeddel is csinálod és ő gondolom mit sem sejt?
2016. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A 2-es válaszolóval értek egyet,azzal a különbséggel, hogy nálunk nincs gyerek és szex. N
2016. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát egy idő után mindenhol ez a helyzet,de ez sok mindentől függ,gyerek,anyagi helyzet,közös vagyon stb...Nem olyan egyszerű kilépni egy házasságból,legyen az rossz,jó,unalmas.2-es válaszolóval ugyan nem értek egyet,de nem ítélem el.Nem tudni mi van a "színfalak"mögött.
2016. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon ritka, ha valakik tényleg egy életen át hűségesek maradnak, akár a férfi, akár a nő részéről.

Nézzétek meg a Szerelempatak című filmet. Idős erdélyi nénik meg bácsik beszélnek szexről, szerelemről, házasságról. A film végére össze áll a kép, hogy mindenki "hempergőzött" mindenkivel... Ez egy dokumentum film egyébként.

Ami a valóságot illeti, ugyan ez a helyzet. Nincs a baráti társaságunkban olyan nő, vagy férfi aki legalább egyszer ne lépett volna félre. Ettől függetlenül jó a kapcsolatuk, boldogok együtt, a gyerekek normális családban nőnek fel stb. Ez régen is így volt, most is így van és így lesz mindig is...

2016. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen megértem a 2-es válaszolót. Nálunk ugyanez van. A szex egy kalap kaka. Vagyis még az se, mert nincs. Elég frusztráló, hogy egyedül élek aktív szexuális életet. Én még nem mertem meglépni.

30N

2016. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
2-es! Van szexualitás a férjed és közted is?
2016. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha lenéztek ha nem, a kettes válaszolóval egyetértek. Van az a pont mikor már nem tudsz tűrni, hiába a sok beszélgetés, próbálkozás, mikor azt látod a masik le sem szarja az igenyeidet. Nem csak a férfiak tudják megunni a szexmentes életet egy kapcsolatban. 27/N
2016. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!