Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsen gyönyörű duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen gyönyörű duci lányoknak önbizalma?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 08:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%

#18

Én normálisan leírtam, hogy én és a Férfiak nagy része nem tartja vonzónak az elhízott nőket és ezé sz sem változtat ha az itt felbukkanó hírdetésben azt a két bikinis tehenet tolják a pofánkba. Azt sem teszem szóvá ha egy nő kijelenti, higy nem tehet arról, hogy nem vonzódik az alacsony srácokhoz. Nela most ebben mi a bántás?

Ellenben kött itt a sok leparasztozó hiszti. Az ellen érdekes módon nem emelted fel a szavad.

2016. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Azért örülök, hogy sokan írtátok, hogy tetszik :) Nem gondoltam, hogy ennyi embernek bejön.


A bántásokat felejtsük el. Normális ember nem szólogat be és nem bánt másokat. Teljesen mindegy, hogy a testalkata, szeme színe, magassága vagy akármelyik testrésze nem tetszik, akkor sem viselkedünk így egy másik emberrel.

Véleménye lehet mindenkinek, nincs is ezzel baj, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, akkor komoly gondok lennének.

Viszont a bunkóságra nincs magyarázat.

2016. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Jó utolsó. Azért a gyk nem reprezentatív minta.

Az alsó mondataidat pedig írd be amikor az alacsony, csóró, nyeszlett sráconat szivatják.

2016. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem reprezentatív, ez tény, de attól még jó volt olvasni :)


Ugyanúgy meg szoktam mondani ezt akkor is, ha valaki férfiakat kritizál. Az ilyen viselkedésre nincs mentség. Akkor sem, ha nő viselkedik bunkón és akkor sem, ha férfi tesz ilyet.

2016. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!