Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsen gyönyörű duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen gyönyörű duci lányoknak önbizalma?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 08:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Ezt én sem tudom. Amikor meglátok egy ilyen lányt szomorkodni, legszívesebben szétölelgetném, agyoncsókolgatnám! *_*
2016. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Mert aki elhízott az eleve nem gyönyörű, tehát ömbizalma sincs.
2016. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert a kövér, amit ti ,,ducinak" hívtok az NEM SZÉP, hanem lusta és igénytelen !
2016. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Mert talán a sok idióta retardalt p.cs elveszi az önbizalmukat/megalazzak őket...és lehet epp nem is tehetnek arról hogy olyan a testalkatuk..de ezzel a sok idióta nem foglalkozik..

Pedig lány vagyok de szerintem is vonzóbbak a teltebb lányok mint a csontok :)

18/l

2016. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Mitől lenne? Kevés férfi tekinti nőknek őket, de legalább jókat esznek. Valamit valamiért...
2016. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Mert az olyan fitness parasztok,mint pl a 2-es és a 3-as elveszik tőlük.Ezek tipikusan azok a srácok akik ha felzabálják a fél mekit sem híznak egy dekát sem,ezért azt hiszik hogy az összes duci lány 0-24-ben intravénásan fogyasztja a disznózsírt azért ducik.Pl. az én páromon is van egy bő 10 kg felesleg,pedig kevesebbet eszik mint én,és aktívabb is.De sosem cserélném le,mert egy végtelenül kedves,melegszívű,odaadó,csodálatos nő.
2016. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy Provolone is megmondta:

"Nem vagy más, csak oxymoron!"

2016. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Ne keseregjetek, duci lányok, én imádlak benneteket! Minden irónia nélkül! Aki meg a fitneszribik férfiasan kockás hasára izgul, annak meg baj van a nemi identitásával...
2016. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Vagy a szexuális orientációjával...
2016. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

mert nem a kor ideálja az alakjuk...

meg ugye fiatal korban sokszor csúfolják őket...

am vannak a szexi vonzó dundi lányok és vannak az igénytelen nagyképű lehízott p1cs4k akiknek akkora pofájuk és egójuk van :D pedig ők nem is vonzók, pedig annak hiszik magukat, sőt kb "minden férfi álma vagyok" típusnak hiszik magukat...

de szerencsére van a kettő között is, akik nem nagyképűek, de nem is önbizalom hiányosak :)


23F

2016. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!