Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlag srácok miért hiszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag srácok miért hiszik háromszor erősebbnek magukat minden lánynál?

Figyelt kérdés
Olyanoknál is, akik ránézésre is simán lenyomnák őket

2016. szept. 12. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem társadalmi beidegződés. Már fiatal korban ezt nevelik bele a lányokba és a fiúkba is. 10-12 éves kor előtt persze még játék szinten él a versenyszellem (kik a jobbak, a fiúk vagy a lányok?), de később ez is elhalványul. Ráadásul az átlag fiúk tényleg erősebbek az átlag lányoknál, viszont nem mindegyik lánynál és főleg nem háromszor.
2016. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
90 kg vagyok kondiba járok már x éve és amikor megláttam egy csajt 60kilóst hogy 140kg val guggol ráadás 16 évesen elgondolkoztam és átértelmeztem az életem.
2016. szept. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez aranyos! :D
2016. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%
átlag srác erősebb mint az átlag lány. Kész. Talán nem háromszorosan, de duplán biztos.
2016. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Duplán sem, maradjunk ennyiben...

Sportoló férfiként sincsenek ilyen tévképzeteim.

2016. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom miből gondolják, ált. sulis koromban a velem egykorúak közül sokat le tudtam nyomni szkanderban, pedig teljesen átlagos voltam (nem voltam sem kövér, sem sportoló). Felnőttként viszont a pasik tényleg erősebbek, persze közel sem háromszor:).


27/N

2016. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
ez most amúgy fi a tököm kérdés? Nem baromira mindegy ki mit hisz?
2016. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Hmm lepontoztak egy sracot csak azert mert megirta hogy egy csaj is lehet durvan erosebb mint egy ferfi gratulalok nektek ez itt a gyakori ahol nem lehet ellentmondas. Kepzeljetek en is ismerek tobb csajt is aki erosebb jopar pasinal. Nehez elfogadni tudom de muszaj lesz
2016. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert a legtöbb lány szabályosan fél a fizikai erőkifejtéstől, és szeretnek gyengék lenni, vagy gyengének látszani, aki meg nem, az meg olyan ritka, hogy nem is tudnak róla. Nemtom amúgy miért ilyenek a lányok, lehet azért, mert sok srác is annyira lanyha, hogy félnek, nehogy ártsanak a férfiasságuknak azzal, hogy nem is olyan gyengék lány létükre. Pedig ez nem jó hozzáállás, hogy inkább legyünk mindketten gyengék.

Én szeretem az erős csajokat, pedig nem nézné ki belőlem senki :D


24/F

2016. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előzővel. Én is szeretem az erős csajokat. Nem tudom a legtöbben miért viselkednek így, de szerintem cikibb az, ha inkább hagy nyerni szánalomból, mint az hogy legyőz.
2016. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!