Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi oka lehet, hogy egy 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, hogy egy 32 éves férfi nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
Exemről van szó, 3 hónap alatt kb. 3x nyúlt hozzám. Akkor is én erőltettem és nem is ment neki mert lelankadt mielőtt betette volna. 21 vagyok, nem vagyok csúnya, kövér vagy ápolatlan és állítólag szeretett is. Mégis miért lehet ez??? (
2016. szept. 11. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az egyéb problémák miatt nem akart veled dugni.
2016. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert megunt téged és nem voltál már számára vonzó.
2016. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kb. tök mindegy hogy mi az oka (pl. részleges impotencia, aszexuális alkat, homoszexualitás), nem passzolt hozzád.
2016. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Alábbiakat tudom elképzelni:

1. valaki más tetszett neki, emiatt nemkívánt téged (ez most lehet nő vagy férfi is...)

2. valami spéci fantáziától izgul igazán, amit nem tudott megvalósítani, nem mert bevallani

3. valami tényleges szervi vagy lelki probléma (pl tartós depressziós hangulat), de ez a 3. a legvalószínűtlenebb...

2016. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem kívánt már valamiért. De már vége, kár ezen agyalni.

Nekem is hasonló okok miatt lett vége egy négy éves együttlétnek. Nem volt baj a külsőmmel, neki sem voltak szervi problémái, csak már elhidegültünk egymástól. Sajnos néha van ilyen.

2016. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazán nem hiszem, hogy "már" nem kívánt volna, mert így volt a legelejétől. De mindegy már. Köszi az értelmes válaszokat :)
2016. szept. 12. 11:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad, hogy a kezdetektől így volt, csak tippelni lehet.Fél információk után nem lehet hasznos válaszokat adni.
2016. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ment neki vagy nem úgy, ahogy szerette volna, ezért nem kockáztatott veled. Pont azért, mert félt, hogy elveszít, ha nem úgy teljesít, mint a korosztályod beliek.
2016. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!