Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi oka lehet, hogy egy 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, hogy egy 32 éves férfi nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
Exemről van szó, 3 hónap alatt kb. 3x nyúlt hozzám. Akkor is én erőltettem és nem is ment neki mert lelankadt mielőtt betette volna. 21 vagyok, nem vagyok csúnya, kövér vagy ápolatlan és állítólag szeretett is. Mégis miért lehet ez??? (
2016. szept. 11. 22:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként én szakítottam vele és azóta sem hagy békén és sír hogy szeret tehát nem hiszem, hogy az én hibám lett volna.
2016. szept. 11. 22:51
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak értelmezni akarom a jelenséget :D
2016. szept. 11. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Lehet látens meleg volt és csak barátilag szeretett.

Amúgy eleve miért jöttél össze egy ilyen "bácsival?"

2016. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen korban is előfordulhat merevedési zavar... Inkább utána kellett volna járni, mintsem szakítani, ha tényleg szeretted.
2016. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem ezért szakítottam vele.
2016. szept. 11. 22:54
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sok oka lehet de kár firtatni ha már léptél ...
2016. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Az egyes de konkrét. :D Igaza van valahol. 21 éves vagy, az Isten szerelmére. Tényleg ki kellett volna derítenetek, mi a baj, KÖZÖSEN. Manapság az ember kidobja a partnerét, amint nem működik makulátlanul valami, ahelyett, hogy venné a fáradtságot és ülepen billentené, ha neki már nincs lelkiereje eljárni az ügyben.
2016. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem ezért hagytam ott, egyéb problémák voltak. Erre egyszerűen csak kíváncsi vagyok mi okozhatta mert nem hallottam vagy tapasztaltam még ilyet.
2016. szept. 11. 22:59
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Isten hozott a való életben. Tudod, itt így mennek a dolgok; néha a férfinek vannak gondjai, néha a nőnek. Az hogy "nem hallottál még ilyenről", csak azt bizonyítja, hogy nem sokat tudsz még ezekről a dolgokról..
2016. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért nem akart veled szexelni, mert tudta, hogy adódhatnak problémák. Mondjuk lelankadhat neki...
2016. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!