Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitévő legyek ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ezzel?

Figyelt kérdés

Most tudom, hogy megfogtok köpködni de akkor is ki kell mondanom. Csűrhetném, csavarhatnám a dolgot, terelhetném másra, hazudhatnék, hogy "ez az én felelősségem", "mindenki azt kapja amit megérdemel stb..


UTÁLOM A NŐKET.sdf

Hetero vagyok de utálom őket.

Utálom, hogy nekik olyan könnyű. Olyan könnyű az ami nekem nagyon kell és rohadt nehéz megszerezni (szex). Tudom, hogy ők máshogy működnek de akkor is utálom. Utálom, hogy valamiért gondolom a szorongásaimért esélytelen vagyok normális kapcsolatot létrehozni. Gyakorlatilag már nem próbálkozok mert minek. Senki nem érti a környezetemben, hogy mért nincs nőm. Mindig szerepet játszok. Ismeretlenek előtt nem szoktam a valódi arcomat mutatni. Talán el is hiszem amikor azt játszom de általában akkor is szorongok. Meg akarok másnak felelni. A másik véglet amikor "magamat adom", az sokszor konfliktust generál. Nem igazán tudom elhinni ha egy lány kedvel (igaz nincs is nagyon rá precedens). Rettentően frusztrál, hogy sportolok, (tudom most muszáj vagyok azt írni, hogy MÁSOK szerint, hogy ne legyek nagyképű mert akkor nyilván ezt hoznátok fel negatív tulajdonságomnak) de jóképű vagyok, jól keresek. Semmi olyan látható dolog nincs amiből az következne, hogy dugásig is képtelen vagyok eljutni. f


2016. szept. 11. 07:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam nagyképűnek de rettentően frusztrál, hogy a lehetőségeimhez képest egy nagy kaki 0 vagyok olyan dolog miatt amiről nem tehetek. IGEN KIMONDTAM. Nem tehetek arról, hogy érzelmileg retardált vagyok és szorongok. Ne gyertek légyszives ezzel a csernusos bullshittel, hogy ezt magamnak köszönhetem mert kb az ember sze3mélyisége az első 5 évben eldől.

Szóval most lassan ott vagyok, hogy elfogadom a sorsom (27) vagyok.

2016. szept. 11. 07:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megértelek barátom ugyanezt érzem én is. Igazán okosat senki sem fog tudni erre válaszolni az a probléma.
2016. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a stílusod az ami gátol.. Mellesleg fejezd be az önsajnálatot... Harmadszor vannak olyan lányok akik nem jutnak párkapcsolathoz még szexhez sem. Nem csúnyák nem igénytelenek.. Szépek okosak. Normális lányok csak éppen nem öltöznek meg nem viselkednek úgy mint egy kiélt r.banc... Van két csaj a buliban. Szerinted melyik csajhoz mennek oda hamarabb a pasik? Amelyik csinosan szolidan van felöltözve normálisan viselkedik Vagy ahhoz akinek kint van a csöcse meg a p..csája és épp vonaglik mint egy fürdős k..va... ? Hát persze hogy az utóbbihoz mert a pasiknak ez kell a könnyen kapható hús... És az ilyen " nők " miatt van az összes normális lány / nő beskatulyázva.. Ráadásul ha már nem bevállalós akkor már nem kell a pasiknak... 22 L
2016. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most tudom, hogy megfogtok köpködni de akkor is ki kell mondanom. Csűrhetném, csavarhatnám a dolgot, terelhetném másra, hazudhatnék, hogy "ez az én felelősségem", "mindenki azt kapja amit megérdemel stb..


UTÁLOM A FÉRFIAKAT.sdf

Hetero vagyok de utálom őket.

Utálom, hogy nekik olyan könnyű. Olyan könnyű az ami nekem nagyon kell és rohadt nehéz megszerezni (karrier). Tudom, hogy ők máshogy működnek de akkor is utálom. Utálom, hogy valamiért gondolom mellek nélkül esélytelen vagyok normális munkakörnyezetet létrehozni. Gyakorlatilag már nem próbálkozok mert minek. Senki nem érti a környezetemben, hogy mért nincs jó munkám. Mindig szerepet játszok. Ismeretlenek előtt nem szoktam a valódi arcomat mutatni. Talán el is hiszem amikor azt játszom de általában akkor is szorongok. Meg akarok a munkatársaimnak felelni. A másik véglet amikor "magamat adom", az sokszor konfliktust generál. Nem igazán tudom elhinni ha a főnök kedvel (igaz nincs is nagyon rá precedens). Rettentően frusztrál, hogy jól szopok, (tudom most muszáj vagyok azt írni, hogy MÁSOK szerint, hogy ne legyek nagyképű mert akkor nyilván ezt hoznátok fel negatív tulajdonságomnak) de tanult vagyok, szorgalmas vagyok. Semmi olyan látható dolog nincs amiből az következne, hogy előléptetésig is képtelen vagyok eljutni. l

2016. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!