Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmennétek nudista strandra?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek nudista strandra? Hogy érezzétek magatokat?

Figyelt kérdés
Pár napja belefutottunk egy nudista strandba, vagyis voltak pucér nagyrészt idős emberek, barátnőmmel voltam, aki még van elégedve velem, de pár idős embernek olyan farka volt h azt hittem rosszul leszek, kb 15 centis farkat lobaltak a parton lankadtan. Tökre szégyeltem magam, nekem lankadtan egy kis kukim van. :)

2016. szept. 5. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Mi rendszeresen járunk...
2016. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nudista helyeken nem az a lényeg hogy másokat bámuljunk és ez alapján szégyelljük az adottságinkat. Én barátnőm is egy csinos lány, álmaimban se hittem volna hogy pont vele hoz össze a sors főleg hogy kövér is vagyok és a fogyásom is folyamatban van de így sem találom olyan jó pasinak magam. Amikor ilyen helyen voltunk nagyon nem akartam menni, de a barátnőm rábeszélt mert ő sokat járt már ott. Akkor többnyire 50 év feletti korosztály volt ott többségben de voltak 30 év körüli családosok meg kevés fiatal 20 év körüli is amilyenek mi. Akkor én is eléggé szégyelltem magam hogy rontom az összképet az adottságaimmal mert elég nagy darab vagyok, barátnőm meg kis vékony sportos nő. Igaz hogy ott néhány 50 év körüli nő iszonyat csinos volt, de én így annyira nem éreztem jól magam. Persze volt ott különálló rész ahol nem voltunk egymás nyakába így jól is éreztem magam mert jó volt picit meztelenkedni a szabadba meg fürdőzni de emberek közt nem szerettem így lenni.
2016. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
A nudizás tök jó dolog. Alapból ez a természetes, csak az idióta társadalom rákényszerít mindenféle hülyeséget az emberre. Ne azzal foglalkozz, hogy más hogy néz ki, hanem hogy te szabadon és jól érezd magad. A rendes nudisták nem foglalkoznak azzal, hogy a másik milyen, mert mindenkit elfogadnak olyannak, amilyen. Tégy te is így, mert a lényeg a szabadságérzet.
2016. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
nudi alap, minden nyáron, szinte csak oda járunk strandolni
2016. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Èn amióta az eszemet tudom, csakis naturista strandra járok. Nem másokat nézegetni, hanem a természetességet élvezni. Egybébként ilyen helyen sem néznek meg jobban, mint egy fürdöruhás strandon. Csak ott még le is vetköztetnek a szemükkel a kíváncsiskodók. Ha meg te is nézegeted a többieket, akkor ne szólj egy szót sem, ha téged is megnéznek.
2016. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak h tisztazzam, fuerteventuran történt a dolog, ott nincs nudista rész, mindenhol lehet pucerkodni, szóval kb 1000 ember egy parton köztük 50-60 puceron.
2016. szept. 8. 12:52
 17/17 Kqwert Gábor ***** válasza:
79%

Gyakran járok Berénybe (legutóbb pont két hete voltam - idén valszeg utoljára), és a tévhitekkel ellentétben nem csak öregek járnak oda! Huszonéves párok is voltak pár éves csemetéjükkel, meg 30-40-es korosztály, de még kamaszok is.

Én jól érzem magam ilyen helyen, és nem törődöm vele, hogy ki hogy néz ki, vagy hogy mekkora van neki! Napozni, pihenni járok alapvetően, ez erről szól. Meg persze önmagunk elfogadásáról.

2016. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!