Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan kapcsolat, amiben a felek nem csalják meg egymást?

Figyelt kérdés

Én zt tapasztalom, hogy idő előtt, idő után valamelyik fél kikacsingat.

És már annyira kiábrándultan tekintek erre, és nem bizok abban hogy létezik egy olyan kapcsolat, ahol egyformán akarják egymást lelkileg, és szexuálisan a felek.


Úgy gondolom, látom hogy lemondásokkal , elfojtásokkal, felszines elfogadásokkal járnak a kapcsolatok, és az egyik fél mindig nyel, ha tud...


N


2016. aug. 29. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
igen, kapcsolatnak 2% mert tolokocsis
2016. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem létezik.
2016. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Áhh... Gondolj bele! Összejössz valakivel, első 2-3 év még oké, mert szerelem van, de aztán szépen lassan a szerelem elmúlik, és hirtelen sokkal jobban szemet szúrnak a kis hurkácskák, a ráncocskák, a másik hibái. Egy idő után már nem tud újat mutatni, unalmassá válik. Akik azt írjak, hogy nem dehogy, azok még nem voltak hosszabb párkapcsolatban. 5-10 év után igen is beleun az ember(lánya) és félremegy. Ez van. Régen is ez volt, csak akkor szégyen volt a válás, inkább nem is beszéltek róla, de mindenki b...aszott össze-vissza már akkor is.

25/N

2016. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Hülyeséget beszéltek páran. Nem mindenki un rá a partnerére. Csak az un rá, akiben nincs kreativitás, játékosság, kísérletező készség, színes fantázia.
2016. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ez mondjuk nagyon igaz, utolsó válaszoló!
2016. aug. 29. 21:39
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Én maximálisan monogám és ragaszkodó tipus vagyok. Hiszek a szavak és a szeretet erejében ! ( Ha " ciki ,, ha nem !! )


Volt már" bűn rossz " kapcsolatom, mégsem mentem félre.

Körülöttem a párok ( persze, volt aki szét ment.. ott voltak is bajok. ) de a jó részük kb a 0- ról kezdte újra az egész kapcsolatot, mégsem volt megcsalás - bántalmazás!

Ami a mai " modern kapcsolatokban " jellemző!


Egy kapcsolat nem annyi, hogy " együtt vagyunk oszt' cső ' "

Tenni kell érte folyamatosan, Mindkét félnek !! És akkor az igazi a kapcsolat, ha ezt nem tehernek, hanem kihívásnak fogja fel.. és örömmel teszi ! :)


Nem vagyunk egyformák! SZERENCSÉRE!!

Én bízom benne, hogy nem lettem és soha nem leszek megcsalva !

Tudom, hogy én Sosem tettem és tenném meg !


Vannak, akiknek nem ez m1. és nyílt kapcsolatban vannak, vagy össze vissza csalják egymást! Illetve, mikor az egyik fél a másik szemébe hazudik!

Nekem egyik sem fér bele!!


Lehet lepontozni " fújjogni ,, nyugodtan !! :D

2016. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Gondolkodjatok, mielőtt ítélkeztek! 41 évesen ápolom szeretettel, odaadással a 4 éve lebénult férjemet.Szinte semmit nem érzékel a külvilágból, csak vegetál. 40 évesen temessem el magam??? Nincs erőm részletezni a dolgokat, de nem érzem magam bűnösnek.
2016. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az egy más helyzet ! :)
2016. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az a baj, hogy semmit nem tudtok, csak ítélkeztek. Szerintetek itt mindeni elmondja őszintén, miért kefél félre??
2016. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
En sosem tudnek megcsalni senkit. Egyreszt mert a fejem utan megyek, es nem a farkam utan, masreszt mert ha tetelezzuk fel mar nem is szeretnem a baratnomet, akkor is tisztelnem ot annyira hogy nem csalom meg. Szerintem ennyi mindenkinek jar(na)...
2016. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!