Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan létezik, hogy kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy kíváncsi hetero?

Figyelt kérdés
Már hallottam ilyenről, de mindenkinek más a véleménye, hogy aki kipróbál valamit akkor az már ne hetero hanem bi, de mások szerint meg tényleg csak "kipróbálja" és attól még lehet 100%-ig hetero. Jöhetnek saját tapasztalatok is.

2016. ápr. 11. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Hát, engem pl. érdekel, milyen lehet szopni, meg bele is ülnék egy farokba. Szerintem szép és izgi, meg ahogy kilövell, de a férfi test nagyon nem vonz. Amúgy meg minden tekintetben imádom a lányokat :)
2016. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

a kíváncsi heteró kb az a kategória, mint az "én bármikor le tudnám rakni" dohányos. Hát persze...


Van aki nem meri magának sem bevallani, így jön ezzel az "én nem vagyok bi, csak kíváncsi" dumával, így kicsit emészthetőbb (mint az én nem vagyok meleg, csak lekaptam egy pasit)

2016. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nincs ilyen... aki "kíváncsi", abban van hajlam, magyarul nem lehet 100%-ig hetero, minimum biszex az illető
2016. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem létezik olyan,attol hogy kiváncsi vagy valamire az egy dolog,de lehet kiprobalod es nem fog tetszeni a dolog tehat

ha meg tetszik es maskor is szeretned akkor bi

2016. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kíváncsi heteró már biszex
2016. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi hetero nem farokra kíváncsi hanem minél több puncira
2016. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mantis religiosa ***** válasza:
Talán ezért vannak shemale-ok. Fütyit leszámítva lányok, " kiváncsi " heteróknak ideális! :-)
2016. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki hetero, az undorodik attól, hogy a saját nemével létesítsen nemi kapcsolatot. Attól, hogy valaki kíváncsi, még nem teszi meg azt, amitől undorodik.
2016. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Szerintem ha hetero vagyok, attól még nem kell undorodnom semmitől sem. Én heteroszexuálisnak tartom magam, de arra pl kíváncsi vagyok, milyen lehet puncit nyalni. Aztán persze lehet, hogy sose fogom kipróbálni, így aztán maradok kíváncsi hetero. :)

2016. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre kérdéssel válaszolok.

Ha kíváncsiságból megdugok eg 6 éves kislányt akkor nem leszek pedofil?

2016. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!