Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy hetero crossdresser?

Figyelt kérdés
Aki szinte tökéletesen csajnak tud kinézni, de őt mégis a nők érdeklik?

2014. márc. 21. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ezt fikusz kukisz megtudja...
2014. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Elméletileg van, gyakorlatilag nincs :)

Sok meleget ismerek, mivel én is leszbikus vagyok.

Sajnos túl sok kant ismerek aki női ruhát hord, és egész pontosan egy hetero sincs köztük...

2014. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti se jártatok még animés Mondocon-on Budapesten mi?XD

Pedig ott szokott pár ilyen egyén lenni :D

2014. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Én ismertem egy ilyet közelről. Ment a nagy szöveg, hogy ő mennyire heteró, meg csak a csajokra bukik, meg mennyire undorító a homokosság. Aztán megtaláltam a titkos adatlapját egy ismerkedős oldalon, és ott persze már úgy volt regisztrálva, hogy nővel is, férfival is, sz.pna-nyalna-gombot varrna.

Meg olyan videókra maszturbált, amiben travik jó nagy péniszeket nyelnek - lehet találgatni, hogy melyik fél helyébe képzelte magát közben.

2014. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én pont ilyen srác vagyok. 16 éves bi srác vagyok és imádok női ruhákat hordani de kőzben nőkkel is sexelnék csak olyan csajt akit ez érdekel elég nehéz találni.
2014. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NekoMc válasza:
100%
Van ilyen :) Én is crossdresser vagyok és a csajokra bukom :) Látszik, hogy még nem jártattok Mondoconon :)
2016. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Siklóssy Zoltán válasza:
81%
Van ilyen. Én is az vagyok 13 éves korom óta. És a gondolat is undorral tölt el, hogy meleg vagy bi legyek. Nézni se bírnék meleg videokat. Annyi van csak, hogy többnyire női göncökben járok. Mindenhova. De kizárólag heteroként. És ez nem fog megváltozni.
2017. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!