Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan párkeresö oldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan párkeresö oldal ahol nem kell több száz vagy akár ezer forintott fizetni regisztrációra illetve a partnerrel valo kapcsolat tartásra?

Figyelt kérdés
Férfiak részére! Két napja bujom a netet de csak olyanokat találok ahol csak akkor tudok kapcsolatot felvenni ha emelt dijas SMS küldök vagy havidijat ami akár több ezer forint.

#társkeresés #inygyenesen #nem emelt dijas.
2016. máj. 15. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Love.hu Válaszd..nagyon korrekt oldal...

de azért jobb ,ha vásárolsz Vip tagságot..1500körül...

egy hónapon belül találtam vidéken szexpartnert....

2016. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidéken hol?
2016. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Budapestenn élk tehát onnan keresek.
2016. máj. 15. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért fáj a pénz? Fél évig fent lenni egy társkersőn kb annyiba kerül, mint mondjuk két randi, személyes találkozás egy nővel.


Én 5 hónapig voltam fent egy társkeresőn. Elő is fizettem rá természetesen, hogy tudjak írni mindig bárkinek, lássam az összes képet, stb. Kb 5 hónap alatt olyan 6-7 ezer forintomba került. Mondom, ennyit kb két-három randi alatt elköltök mondjuk. Ez most tényleg olyan nagy pénz, tényleg sajnálni kell ennyit? Bocs, de ezt tényleg nem értem.


Főleg úgy, hogy az emberek legtöbbje ennél sokkal nagyobb marhaságokra sokkal több pénzeket szokott elbaszni. Remélem értitek miért mondtam ezeket.

2016. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyes vagyok...

azért írtam le mert vidéken sokkal kissebb a választék..és még így is sikerült...

BP-en még jobb a helyzet...

2016. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!