Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha nem élhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem élhetek párkapcsolatban illetve nem élhetek nemi életet, mit keressek helyette?

Figyelt kérdés
Ez esetben mi lenne a legjobb, találni egy szenvedélyt ami eltereli az ember figyelmét a dologról? van valaki hasonló helyzetbe ki hogyan dolgozza fel a dolgot?
2016. aug. 28. 22:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tanulás, jó dolog, bár ez egy elég kecseg beszólás volt
2016. aug. 28. 22:13
 12/31 anonim ***** válasza:
Az nem létezik, hogy annyira ronda legyél. Ha önmagaddal megtalálod a harmóniát, adsz magadra, ápolt vagy, van stílusod, egyéniséged, szóval van kisugárzásod, biztos van esélyed is. Egyébként férfi/nő vagy? És ez a "rondaság" hogyan értendő? Az arcod csúnya, az alakod, vagy hogyan?
2016. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%
apukám rám hallgatsz akkro a sportfogadás+alkohol kombót választod
2016. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Munka, karrier, aztán ha lesz pénzed, hidd el, egyből "megszépülsz"
2016. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Az ápoltság ruhák a külsőségek, ruha vagy mint egy jó kiegészító pl óra stb fszaság meg minden, de ettől nem fog változni az ember külseje :D sajnos :D

Valójában a testünk változtatható, az ember hizhat fogyhat izmosodhat, bármit tehet vele, egyedül idő pénz ktartás kérdése nem nagy dolog, de ettől nem fog semmilyen adotsága változni, az arca koponyája az izok tapasáda a csontokhoz stb stb

2016. aug. 28. 22:17
 16/31 A kérdező kommentje:

"megszépülsz" hogyérted? :D


az sportfogadás alkoholt kihagyom..

2016. aug. 28. 22:18
 17/31 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok mint te de én helyes vagyok de nagyon alacsony és attól undorodnak a nők . én a munkába a sportba tanulásba meg az állatokba terelem el a figyelmem a nőktől . javaslom találj valami hobbit vagy sportolj nem muszáj gyúri el járhatsz futni vagy bringázni a lényeg hogy a figyelmedet eltereld a dolgokról
2016. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy megszépülsz, hogy bizonyára te is láttál már gusztustalan hájas pacákat 10/10-es nőkkel flangálni.

Hidd el, egy X6-osban könnyen "megszépülsz".

2016. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Reszeg tengeresz, neked nem a magassagoddal van a baj, hanem azzal hogy egy taplo gomba vagy. Volt szerencsem latni. :)
2016. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
igen én is ezekre gondoltam, és müködik? egy életet ki lehet birni vele?
2016. aug. 28. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!