Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha nem élhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem élhetek párkapcsolatban illetve nem élhetek nemi életet, mit keressek helyette?

Figyelt kérdés
Ez esetben mi lenne a legjobb, találni egy szenvedélyt ami eltereli az ember figyelmét a dologról? van valaki hasonló helyzetbe ki hogyan dolgozza fel a dolgot?
2016. aug. 28. 22:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem élhetsz nemi életet?
2016. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 RRR ***** válasza:
egy valakit, akivel élhetsz,mert szexelni szuper!!
2016. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

2 köszönöm a nagyon értelmes hozzászólást, a kérdés úgy kezdődik HA NEM.

1es azért mert pont úgy születtem fejlődtem hogy hihetetlen ronda lettem, ami azt jelenti hogy semmi képpen sem jáchat itt az hogy valaki, meg valami, és ez persze érthető, csak hogy akkor még is mivel volna érdemes kitölteni ezt a fajta hiányt, ez a kérdés..

2016. aug. 28. 22:07
 4/31 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak,, hogy nem lehesz párkapcsolatban és nem élhetsz nemi életet?
2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
én eddig a keresni valami szenvedélyt tartoma leghatékonyabbnak, de szivesen meghalgatok mindenféle ötletet
2016. aug. 28. 22:09
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb a munkába temetkezni szerintem. Legalább pénzed legyen.
2016. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a kimondott munkafüggő, de végülis valamiféle karriert építeni élvezetes és még hasznos is, ez igaz
2016. aug. 28. 22:12
 8/31 A kérdező kommentje:
jöhetnek még ötletek mindenkit meghallgatunk :)
2016. aug. 28. 22:12
 9/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk elsosorban megtanulsz helyesen irni. (jachat)
2016. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Legyél bandatag egy rock zenekarban, tuti siker. :D

Vagy motorozz, vitorlazz, legyel olvasott, tudj isteni finomakat főzni... Egy csomó minden van, amire egyből buknak a csajok.

2016. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!