Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok párkapcsolatban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok párkapcsolatban is volt úgy, hogy más is piszkálta a fantáziátokat?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel gimiben kavarogtunk, de nem feküdtünk le. Múltkor láttam őt. Utána vele álmodtam. Még a mai napig is megtenném vele. De! Boldog párkapcsolatban élek (jó minden,családot tervezünk), de még is piszkálja a fantáziám. Ez csak azért van,mert annó nem tettük meg es mi lett volna ha? Tudtommal azóta sincs barátnője. Érzem a szexuális feszültséget.


22L


2016. aug. 16. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan, amivel a gimis enemnek tartozom a mai napig.
2016. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen, de az én történetem mélye a sötétből fakad... szóval tudatossan odafigyelek rá, hogy ez ne jöjjön elő.
2016. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen érzésem támadt,akkor már nem voltam szerelmes.Ez az első jelek egyike,hogy valami nem stimmt a kapcsolatban.Legalábbis nálam mindig így volt.Szakítás is lett belőle és boldog szingli lettem ;)
2016. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tervezz úgy gyereket, hogy közben mással simán megtennéd......

Ha szerelmes lennél, nem lenne olyan,hogy MÁSSAL IS! Fantázia szintjén sem!

2016. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ott már gond van a párkapcsolattal ha másról is fantáziálsz szexuálisan..
2016. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Boldog párkapcsolatban élek (jó minden,családot tervezünk)"


Látszik. Bezzeg ha a pasid meg akarna dugni egy másik csajt fel lennél háborodva.

2016. aug. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

normális, az ilyen első szerelmek sosem múlnak el teljesen.

de ez csak futó fantázia, 1-2 hónap és elmúlik. Mindenkinek van egy ilyen pasija akivel "ha akarnám elszaladnék és ott hagynám a kapcsolatomat"

Jó az, egészséges, nem kell vele élni, de el kell fogadni.

2016. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Ne magadból indulj ki ! ;)


Ezt a "gimiben kavargást" pedig ne nevezd szerelemnek...

2016. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 és az szerinted egy jó kapcsolat,amit simán otthagynál valaki másért..?
2016. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem normális, ha a jó kapcsolaton kívül is van olyan akivel álmodozol egy kicsit. Ők fiktív emberek, nem beléjük vagy szerelmes, hanem a gondolatba, hogy felrúgd a szabályokat és megszökj a tiltott gyümölccsel.

De akinek nem volt még hosszútávú kapcsolata az nem igazán tudja ezt megérteni.

2016. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!