Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltam prostinál szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam prostinál szüzesség elvétele miatt és nem állt fel. Mit tegyek, hogy legközelebb ez ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
Tudom, ciki a prosti meg az is, hogy nem állt fel de kérlek titeket ne ítélkezzetek hanem a kérdésre válaszoljatok.
2016. aug. 26. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
tényleg hülyeség ez amit csinálsz, de a kérdésedre válaszolva igyál pár sört előtte, az megnyugtat és gondolom menni fog...
2016. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 lumia 532 ***** válasza:
es ugyanugy ki kellett fizetned?😂😂😂
2016. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sör nemhiszem h segítene....nem kellett kifizetni.
2016. aug. 26. 15:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Dragon Powert vagy XXL-t kell venni erotika shopba.
2016. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Te tudod, hogy mi lazít el, de a kis mennyiségű pia tényleg lehet hatásos. Legközelebb olyat keress, aki vállal ilyet és mond el neki őszintén, hogy hogyan jártál, segíteni fog! Esetleg egy félprofit keress, aki jobban barátnő feeling-et nyújt.
2016. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne igyál előtte, a pia gátolhatja a merevedést is, meg nehezebben mész el. Szóval káros hatással van. Valószínűleg csak túlizgultad. Szerintem is az a legjobb, ha elmondod a prostinak is, hogy első alkalom lenne, és úgy vegyen kezelésbe, foglalkozzon veled többet egy kicsit. És ne görcsölj rá, hanem élvezd. Elsőre rohadt nehéz lehet, még olyannal is, akit szeretsz és megbízol benne, nem hogy egy idegennel, akit akkor látsz először. Biztos módszer nincs, és a gyógyszereket, meg hasonlókat sem javaslom. Fejben kell, hogy ott legyél, és el tudd engedni magad.
2016. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most eléggé le vagyok hangolva...remélem holnap holnaputánra elmúlik és akkor megpróbálom újra...köszi a válaszokta, nem veszek be gyógyszert meg inni se fogok talán így hogy már egyszer votlam - még ha nem is sikerült - már nem leszek olyan stresszes
2016. aug. 26. 16:58
 8/17 mantis religiosa ***** válasza:
70%
Mivel Te magad is azt írtad, hogy tudod, hogy ciki, így valószinüleg a saját büntudatod miatt van pszichés eredetü merevedési zavarod, nem ( csak ) azért mert izgulsz. Amig ez benned van, addig nem fog menni. Ne erre költsd a pénzed, ha már olyan sok van, hanem járj szórakozni, ismerkedj. Néhány extra körért vagy egy jointért már találhatsz lányokat, akik szivesen bevezetnek egy szűz fiút a a szexualitás rejtelmeibe.
2016. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Cikinek ciki, de bűntudatom egyáltalán nincs, hanem még meg se csókoltam soha egy lányt, hatalmas nulla vagyok bármilyen emberek közti kapcsolat terén, de úgy érzem ha végre túl lennék az elsőn talán bátrabb lennék....

mindenesetre köszi a választ mindenkinek, nekem ink pszichológus kéne nem a gyakorin kérdezgetni xd :D

2016. aug. 26. 17:41
 10/17 A kérdező kommentje:
(a 2. válaszolót leszámítva köszi a többieknek :D )
2016. aug. 26. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!