Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok, ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Először is kicsit furcsa a helyzet, mert soha nem éreztem úgy, hogy megvesznék a szexért, de amióta rátaláltam arra az emberre, akit teljes szívemből szeretek és le szeretném vele élni az életemet, folyton ezt érzem. Az utóbbi pár napban már leálltam vele úgymond, mert a barátomnak kicsit rosszul esik (lentebb kifejtem, miért) és emiatt inkább visszafogom magam.

Sajnos Ő nagyon sokat dolgozik, emiatt nincs már energiája ilyesmikre, és most mondhatja bárki, hogy lenne, ha akarná, de nem, tényleg nincs. Különben sem működik minden akarattal, ugyebár. És én ezt meg is értem, igazából csak az lenne a kérdésem, hogy:

LÁNYOK: ti hogy élitek ezt meg? (Ha sokszor úgy tűnik, ti jobban vágytok a szexre, mint a barátotok?)

FIÚK: mi az, aminek ti soha nem tudnátok ellenállni? (Enyhe dolgokkal próbálkoztam, hátha sikerül meghoznom a kedvét, de eddig sikertelennek bizonyultak a próbálkozásaim, hátha tudnátok adni valami jó tippet. A fáradtság ellen ugyan nem tudtok, de egy kis kedvcsináló sosem árthat.. :) )


19/L



2016. aug. 19. 22:07
 1/5 RRR ***** válasza:

nincs szabadnapja??

összehozni egy hosszú hétvégét egy átszeretkezett nappal...


én nehezen tudom elképzelni magamról,hogy sorozatban visszautasítanám a szexet(1X-2X talán)....akkor tuti beteg lennék:XDDD

2016. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
már bocsi de szerintem meleg :D
2016. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van szabadnapja, nemrég voltunk nyaralni is de akkor családdal voltunk és ilyesmi nem jöhetett szóba. A szabadnapjain is sokszor otthon van a testvérem igazából a külső tényezők is sok mindent befolyásolnak.

Második: nyugalom, biztosíthatlak róla, hogy nem az. :)

2016. aug. 20. 15:24
 4/5 anonim válasza:
100%

Az én pasim is sokszor fáradt hozzá és az esetek többségében én jobban kívánom a szexet mint ő.

De ha elkezdem puszilgatni a nyakát és elkezdem nadrágon keresztül fogdosni a farkát akkor legtöbbször nyert ügyem van akármennyire fáradt vagy nyűgös:)

Egyébként néha rosszul esik hogy mindig nekem kell kezdeményezni mert anélkül nagyon ritkán lenne szex

2016. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valami szexy fehérneművel feltudod kelteni az érdeklődését, ahogy én vettem észre a férfiak sosem fáradtak a szexhez, írj neki egy perverz smst miközben dolgozik nem fáradtan fog hazajönni:)
2016. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!