Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Fiúk, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk, ti szoktatok alkalmi szexpartnerrel együtt lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan szervezitek meg? Pár órára napközben vagy egy teljes éjszakára együtt vagytok? Illetve szobát vesztek ki valahol, vagy az egyik fél lakásán oldjátok meg ?

2016. aug. 9. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szingliként volt benne részem. Általában 1-2 óra volt. Ha a közelben lakott akkor nála. Ha nem akkor ki vettünk szobát. Ritka volt az amikor egy egész éjszakát töltöttünk együtt. 22 / L
2016. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-2 órára napközben és valamelyik fél lakásán ;-)

36 F

2016. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Buli után szokott lenni,az egyik fél lakásán vagy akár a szabad ég alatt,éjszaka úgysem látja senki :)

20L

2016. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Küldök neki egy képet amin a szexi ruhám van rajtam, és alá írom hogy magányos vagyok. Imádják.:D

nálam szokott történni a dolog, és csak pár óra. Tudjátok kinek a nyakán lógjon egész nap..

2016. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alkalmira én alkalmatlan vagyok:-)

Amúgy egyvalakivel szoktam nálam.

Így alakult. Mi is pár órát vagyunk együtt, egy egész éjszakát nem. De ha lehetne együtt lennénk egész éjszaka is, aztán reggel folytatnánk és mehet mindenki élni tovább az életét.

2016. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen! Többnyire Nála, mert ott van rá lehetőség. De volt már ilyen a teherautó rakterében is. Azt a lányt ez izgatta.

egy-két órát. Vagy ha velem jön munkába, akkor esetleg kétszer is összehozzuk délutánig :-)

Teljes éjszaka is volt, de nem sokszor.

40+ Ffi

2016. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom az alkalmi partnereket. Fiatal koromban a szombat estéim erről szóltak, azóta rühellem az ilyet. Egy szerető néha befigyel, azok általában min. féléves liaisonok.
2016. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!