Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok kinek van most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok kinek van most szexkapcsolata?

Figyelt kérdés
Miért és milyen? kort és nemet
2016. aug. 6. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert elég nagy az étvágyam.

Szeretnék még.

25f

2016. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem. Azért mert a suli miatt nem volt időm komoly kapcsolatra és így maradt a dolog. Jó egyébként. Majd ha elkezdek randizgatni akkor természetesen vége lesz a mostani szexkapcsolatnak.

21L

2016. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából szexkapcsolatnak indult.. Miért ne? Szingli voltam és azért egy nőnek is vannak igényei nem csak a pasiknak ;) 22 / L
2016. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig van szexkapcsolatom ha nincs valakim....


Amit mindig letisztázunk az elején hogy csak egymással és nincs félrementel ha talál bármelyikünk valakit akkor szól a másiknak. Nem használok soha gumit mert ezek a szexkapcsolatok 6-12 hónapig is tartanak és undorító lenne más farka után hengedülni....

2016. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És szerintetek hogy a legkönnyebb ilyet kialakítani?
2016. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kell rá egy olyan ember akihez kölcsönösen vonzodtok :) Meg kell beszélni :D

Én találtam ilyen lányt. Sokkal jobb vele mint bármelyik barátnőmmel. Az más kérdés h szexkapcsolatnak hívjuk pedig jóval több mint puszta szex. :)

Pontosabban idővel sokkal többé vált

22F

2016. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de szeretnek. :)
2016. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!