Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Min borulhatott ki ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min borulhatott ki ennyire?

Figyelt kérdés

Két hete volt a pasim szülinapja, és kitaláltam, hogy meglepem valamivel. Mikor este hazaért, a kanapén ülve vártam meztelenül, és egy hűtött üveggel, a kedvenc borából.

Mikor meglátott, elkezdett kiabálni, hogy milyen közönséges vagyok, és ennek nem ez a módja majd bezárkózott a dolgozó szobájába. Szerintetek ez ennyire felháborító, és bántó ötlet volt? Én csak meg akartam lepni...



2016. aug. 16. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom.. A legtöbb pasi örülne ilyen meg lepinek. 22 / L
2016. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

:D hát ez jó:D

nem tudom,de hülyén viselkedett,vagy félt h más meglát,vagy az gondolta,mások előtt is így viselkednél,még h a nőket nem értik:D

2016. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem örülni fog... Hát nem jött be.
2016. aug. 16. 14:29
 4/20 Noren1989 ***** válasza:
77%

B_szarás....


Hát nem bántó. Sőt, örültem volna ilyennek. Nem szokott esetleg ismerőst hazahozni? Vagy az ajtótok hogy nyílik? Nem lát be a szomszéd, se semmi ilyen?

2016. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
ÉS nem kérdezted miért viselkedett így? lehet kellett volna
2016. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
A pasid egy kretén...
2016. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a kretént
2016. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ritkán hoz haza bárkit is, és egy kis előszobából nyílik a nappali, szóval még ez sem.. Kérdeztem mi a baja, de olyan plázacicásan rávágta hogy semmi, és bezárkózott.
2016. aug. 16. 14:43
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Lehet h amikor faradtan melobol haza er akkor.jobban esett volna neki a kenyeztetes es nem a "szexmunka" ???


Legkozelebb fozz neki valami finomat legyen nemi ital

Majd furdesd le es maszirozd at a testet

Siman lehet ezt egy kicsit szexibb ruhaban elegansan is

Es ha utana van kedve szexelni akkor inkabb te adj neki pl egy finom lassu kenyeztetes, fektesd hanyat es lingam masszazs orallam vegyitve


Fantaziad nem sok van azt latom ...

2016. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Én arra tippelnék,hogy mielőtt hazáért valaki nagyon felidegesítette,esetleg megbántotta és ez rajtad csattant!
2016. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!