Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretkezés utáni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretkezés utáni, orális szex előtt letörlitek a péniszt?

Figyelt kérdés

Leginkább lányoknak célzom a kérdést, hogy ők, hogyan állnak ehhez a dologhoz, de a srácok válaszát is szívesen fogadom ha társul hozzá valamilyen tanács.


Szóval:


A barátnőm szex után nagyon nem szereti csak úgy bevenni a szájába, megtörli zsebkendővel, mert nem szereti érezni rajta a saját punciját. Van olyan is, amikor csak akkor hajlandó csinálni, ha előtte megmosom és visszajövök.


Nekem ez totál lehangoló kezd lenni, mert elég ideje együtt vagyunk, hogy elfogadjuk egymás ízét...



Vagy én reagálom túl és tényleg ilyen kellemetlen a szex utáni nedves péniszt a szájba venni?


26/F



2016. aug. 16. 10:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam le törölni mert nem undorodom a saját és a párom testnedvétől ;) 22 / L
2016. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem. 21/l
2016. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Akkor ez csak megerősített benne, hogy a páromnál van valami hiba. :(


Mit csináljak? Hogy mondjam meg neki, hogy ez mennyire zavar és változtassunk?

2016. aug. 16. 12:14
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Ennyire zavar, hogy ezért elhagynád?

Nekem ez jön le az egészből.....

2016. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Némi kompromisszummal meg lehet oldani, hogy mindkét félnek kellemes legyen. Barátnőd próbáljon meg egy kicsit jobban ellazulni, többet engedni, te pedig legyél kicsit visszafogottabb, megértőbb, ne erőltess semmit (de lényeg a kölcsönösség, azaz próbáljon is változtatni). Pl. szerintem arany középút, hogy ne tocsogj a nedvétől, de ne is akarja kis kendővel lefertőtleníteni, szóval érted. :) Ha érdekel, priviben kifejtem bővebben.
2016. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Megvan a megoldás! Tocsogósra dugom a barátnődet, közben meg leszophat téged. Mindenki jól jár így ;)
2016. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Elhagyáson nem gondolkodtam, de nem szerencsés, ha nem kapja meg az ágyban az ember amit szeretne és nyitott füleket sem talál.


Kompromisszumnak azt is el tudnám képzelni, ami már érdekes módon előfordult, hogy kézzel lehúztam a váladék javát a péniszemről. Nem azt várom el, hogy a nedvtől tocsogva vegye be a szájába újra.

2016. aug. 16. 13:10
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom saját maga törölgeti meg magát szeretkezés után, jóformán rögtön - meg egyébként én is saját magamat ott lent, mert szeretkezés közben nem zavar a ragacs, de utána mégsem abban heverésznék, mikor összebújunk... :) Szóval nálunk ez teljesen természetes, bár kérni sosem jutott eszembe tőle. Nem hiszem, hogy kiakadnék, ha nem tenné meg valamiért, de nem tartom ördögtől való dolognak, hogy igénye van rá.


Közvetlenül szeretkezés után egyébként én speciel amúgy sem szívesen orálozok, szóval valahol meg tudom érteni. Esetleg azt tudom még megoldásként javasolni, hogy pihenjetek a kettő között, vagy kezdje kézzel, tehát hogy ne még nedvesen kelljen a szájába vennie. Nem mindenki kedveli az ilyesmit. :)


26N

2016. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%

Eszembe se jutna...nem tartom magam visszataszítónak. Az ujjait is a számba veszem, miután bennem volt, ha épp ahhoz van kedvünk, számomra természetes, hogy punci után a számba veszem a párom farkát. Maximálisan megértelek, szerintem is elég lehangoló lehet...

28N

2016. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy az aktus legvégén letörölgetjük magunkat vagy akár egymást az megint más! :D
2016. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!